Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.503,-
Ja, 2026
2001
2022-01-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 37HFVT is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 98 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.055 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 1597 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-08-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1135 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1525 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2022-01-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-22 |
| APK vervaldatum | 2023-08-03 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
17 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.399 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 894 |
| Periode | 2001-05-25 - 2008-10-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1537 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 60 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 88 | 4 | € 3.025,- | |
| 2002 | 228 | 8 | € 3.047,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2003 | 153 | 10 | € 3.100,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 112 | 3 | € 3.271,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 57 | 6 | € 3.399,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79-NH-KT | 2026-05-21 | |||
| 83-NX-HL | 2026-05-10 | |||
| 39-RL-BL | 2026-05-08 | |||
| 19-LZ-SB | 2026-04-11 | |||
| 23-JR-FR | 2026-04-22 | |||
| 20-JV-XD | 2026-05-19 | |||
| 89-NB-RJ | 2026-04-09 | |||
| 89-JK-KP | 2026-04-08 | |||
| 44-HS-HF | 2026-04-04 | |||
| 19-JF-BF | 2026-05-13 | |||
| 06-JX-NR | 2026-03-26 | |||
| 15-NG-VK | 2026-03-12 | |||
| 50-NB-PD | 2026-03-10 | |||
| 80-JL-GJ | 2026-03-07 | |||
| 37-JV-RF | 2026-03-15 | |||
| 90-PX-SP | 2026-03-03 | |||
| 22-LP-LN | 2026-02-26 | |||
| 30HPST | 2020-08-28 | |||
| 42-HJ-DV | 2023-10-05 | |||
| 79JDTH | 2021-12-06 | |||
| 01-JD-TF | 2021-09-28 | |||
| 31JBJP | 2020-09-06 | |||
| 43-JJ-KP | 2021-02-28 | |||
| 83-JD-TD | 2020-06-11 | |||
| 08HZGV | 2022-03-05 | |||
| 25-HG-LJ | 2020-08-28 | |||
| 09-LZ-SB | 2025-09-30 | |||
| 41LDNX | 2022-03-02 | |||
| 49-HP-DH | 2021-04-29 | |||
| 15-HJ-NK | 2025-07-21 |