Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford S-Max met kenteken 37-XH-XX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 220 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2521 cc motor met 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Met een massa van 1.681 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig moet over 1528 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 221 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1681 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2420 kg |
| Lengte | 4,78 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,66 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Eerste registratie | 2007-06-14 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2007-06-14 |
| APK vervaldatum | 2022-03-18 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford S-Max MPV
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Ford S-Max
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 265.358 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1068 |
| Periode | 2006-04-28 - 2010-08-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1003 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 113 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 276 | 41 | € 39.250,- | € 10.919,- |
| 2006 | 276 | 41 | € 39.250,- | € 10.919,- |
| 2007 | 433 | 39 | € 11.067,- | |
| 2007 | 433 | 39 | € 11.067,- | |
| 2008 | 217 | 22 | € 47.375,- | € 10.930,- |
| 2008 | 217 | 22 | € 47.375,- | € 10.930,- |
| 2009 | 61 | 7 | € 47.962,- | € 11.829,- |
| 2009 | 61 | 7 | € 47.962,- | € 11.829,- |
| 2010 | 16 | 4 | € 45.214,- | € 13.083,- |
| 2010 | 16 | 4 | € 45.214,- | € 13.083,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 95-JPJ-1 | 2026-05-20 | |||
| 01-ZD-JJ | 2026-05-20 | |||
| K-226-FH | 2026-05-08 | |||
| 5-XFH-92 | 2026-05-04 | |||
| 14-TD-DD | 2026-05-21 | |||
| 79-HKR-6 | 2026-04-30 | |||
| 73-TF-LT | 2026-05-08 | |||
| 69-TR-JL | 2026-05-15 | |||
| 88-XR-XR | 2026-05-06 | |||
| 10-XD-LD | 2026-05-02 | |||
| 57-SPH-7 | 2026-04-16 | |||
| 20-TR-TR | 2026-05-16 | |||
| 66-TD-LK | 2026-04-21 | |||
| 01-TX-KB | 2026-05-09 | |||
| 57-TR-JS | 2026-05-07 | |||
| 34-TR-NS | 2026-04-26 | |||
| 88-ZB-SK | 2026-04-18 | |||
| 90-TP-HT | 2026-04-18 | |||
| 55-XF-TR | 2026-04-11 | |||
| 57-HBR-8 | 2026-04-08 | |||
| 69-TK-LD | 2026-04-02 | |||
| 48-ZP-KD | 2026-04-02 | |||
| 84-ZR-XG | 2026-03-21 | |||
| 57-XD-HS | 2026-03-28 | |||
| 29-HDX-3 | 2026-03-15 | |||
| 01-TR-FB | 2026-03-07 | |||
| 10-ZP-SX | 2026-03-20 | |||
| 48-XR-DV | 2026-03-10 | |||
| 69-XP-XT | 2021-06-25 | |||
| 95-TR-NT | 2023-04-11 |