Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 38.110
€ 9.472,-
Nee
2007
2026-04-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Honda CR-V met kenteken 37-TZ-PZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Honda was € 38.110. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 1997 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.604 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-03-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1604 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2080 kg |
| Lengte | 4,53 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-03-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-03-15 |
| APK vervaldatum | 2027-03-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Honda CR-V MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 12.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Honda CR-V
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
28 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De opblaasmodule van de bestuurdersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactiveerd, kan de interne druk ertoe leiden dat de opblaasmodule scheurt. Metalen fragmenten kunnen weggeschoten worden en mogelijk de inzittende verwonden.
Metalen fragmenten kunnen weggeschoten worden en mogelijk de inzittende verwonden.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer of erkend reparateur. Deze zal een ander opblaasmechanisme monteren.
De opblaasmodule van de passagiersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactiveerd, kan de interne druk ertoe leiden dat de opblaasmodule scheurt. Metalen fragmenten kunnen weggeschoten worden en mogelijk de inzittende verwonden.
Metalen fragmenten kunnen weggeschoten worden en mogelijk de inzittende verwonden.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer of erkend reparateur. Deze zal een ander opblaasmechanisme monteren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 12.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 160.350 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1342 |
| Periode | 2002-02-28 - 2010-12-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2301 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 318 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 256 | 12 | € 7.832,- | |
| 2002 | 256 | 12 | € 7.832,- | |
| 2002 | 114 | 4 | € 8.657,- | |
| 2003 | 128 | 11 | € 9.032,- | |
| 2003 | 363 | 19 | € 7.936,- | |
| 2003 | 363 | 19 | € 7.936,- | |
| 2004 | 165 | 11 | € 8.779,- | |
| 2004 | 382 | 20 | € 7.834,- | |
| 2004 | 382 | 20 | € 7.834,- | |
| 2005 | 152 | 14 | € 36.993,- | € 9.058,- |
| 2005 | 300 | 13 | € 33.755,- | € 8.027,- |
| 2005 | 301 | 14 | € 33.755,- | € 8.028,- |
| 2006 | 227 | 5 | € 33.077,- | € 8.013,- |
| 2006 | 227 | 5 | € 33.077,- | € 8.013,- |
| 2006 | 120 | 10 | € 35.987,- | € 8.912,- |
| 2007 | 593 | 55 | € 37.319,- | € 9.079,- |
| 2007 | 578 | 95 | € 42.496,- | € 10.192,- |
| 2007 | 593 | 55 | € 37.319,- | € 9.079,- |
| 2008 | 376 | 46 | € 38.342,- | € 8.979,- |
| 2008 | 490 | 58 | € 42.762,- | € 10.081,- |
| 2008 | 376 | 46 | € 38.342,- | € 8.979,- |
| 2009 | 235 | 34 | € 38.069,- | € 8.486,- |
| 2009 | 351 | 70 | € 42.310,- | € 9.960,- |
| 2009 | 235 | 34 | € 38.069,- | € 8.486,- |
| 2010 | 73 | 3 | € 38.068,- | € 9.010,- |
| 2010 | 203 | 45 | € 43.368,- | € 10.527,- |
| 2010 | 73 | 3 | € 38.068,- | € 9.010,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 11-XL-LS | |||
| 99-ZK-BT | |||
| 78-ZR-ZF | |||
| 26-TL-GB | |||
| 34-TB-NL | |||
| 64-TJ-HG | |||
| 87-ZK-RB | |||
| 89-HVX-4 | |||
| 36-NX-JK | |||
| 30-XR-NB | |||
| 24-XH-LB | |||
| 23-ZD-TR | |||
| 97-ZK-BT | |||
| 16-ZF-DS | |||
| 25-ZH-ZS | |||
| 22-ZS-FB | |||
| 93-SH-XP | |||
| 55-PV-BG | |||
| 32-LFH-3 | |||
| 16-XF-BD | |||
| 92-ZN-RZ | |||
| JN-911-N | |||
| 63-SP-FP | |||
| 26-KLR-3 | |||
| 66-TZ-XZ | |||
| 26-HNL-4 | |||
| SV-612-T | |||
| 97-RS-LF | |||
| 67-PH-RF | |||
| 51-PL-BV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 74-KKZ-8 | 2026-05-20 | |||
| 44-GZV-3 | 2026-05-21 | |||
| 85-XS-JN | 2026-05-12 | |||
| 86-XN-RN | 2026-05-05 | |||
| 99-SV-HH | 2026-05-08 | |||
| R-167-FR | 2026-05-16 | |||
| 99-TZ-SZ | 2026-05-18 | |||
| 62-TS-KT | 2026-04-27 | |||
| 90-RF-DT | 2026-04-28 | |||
| 12-NG-FL | 2026-04-23 | |||
| 86-PJ-RS | 2026-05-19 | |||
| 40-KDK-6 | 2026-05-22 | |||
| 77-LB-SN | 2026-05-17 | |||
| 89-ZL-TK | 2026-05-16 | |||
| 05-LV-HF | 2026-05-19 | |||
| 11-JR-VJ | 2026-05-18 | |||
| 40-ZG-DX | 2026-04-30 | |||
| 14-KFF-4 | 2026-05-20 | |||
| 38-LB-GB | 2026-05-13 | |||
| 41-LF-ZH | 2026-05-09 | |||
| 61-ZG-BN | 2026-05-08 | |||
| 90-NS-NS | 2026-05-08 | |||
| 80-NK-JT | 2026-05-08 | |||
| 58-LN-ZF | 2026-05-08 | |||
| P-139-HF | 2026-05-07 | |||
| 98-ZD-NT | 2026-05-07 | |||
| 16-ZD-NV | 2026-05-05 | |||
| 86-XF-VV | 2026-03-31 | |||
| 85-XB-ZT | 2026-04-10 | |||
| 79-LB-SN | 2026-05-18 |