Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.304,-
Nee
2007
2026-04-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Fabia met kenteken 37-TT-LS is op kenteken gezet in 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 80 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.170 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 53 dagen in bezit. De APK is geldig tot 24-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1170 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1610 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-01-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-01-25 |
| APK vervaldatum | 2027-02-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Fabia stationwagen
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.195 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Fabia
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 219.887 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1134 |
| Periode | 2006-06-23 - 2008-07-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1304 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 80 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 366 | 18 | € 3.179,- | |
| 2006 | 366 | 18 | € 3.179,- | |
| 2007 | 876 | 55 | € 3.292,- | |
| 2007 | 876 | 55 | € 3.292,- | |
| 2008 | 62 | 7 | € 15.751,- | € 3.329,- |
| 2008 | 62 | 7 | € 15.751,- | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 34-XJ-VP | 2026-05-21 | |||
| 18-XK-SV | 2026-05-18 | |||
| 04-XP-NJ | 2026-05-04 | |||
| 61-XG-PZ | 2026-05-11 | |||
| 70-XH-ZX | 2026-05-21 | |||
| 38-TP-XF | 2026-04-29 | |||
| 60-TR-ST | 2026-04-14 | |||
| 38-TZ-LS | 2026-04-11 | |||
| 28-ZG-BX | 2026-05-15 | |||
| 75-XL-HR | 2026-04-16 | |||
| 08-XB-BF | 2026-05-04 | |||
| 21-XK-SV | 2026-04-08 | |||
| 56-TR-SR | 2026-04-03 | |||
| 20-XL-HS | 2026-03-26 | |||
| 23-TV-NV | 2026-03-29 | |||
| 14-TN-ZT | 2026-03-24 | |||
| 81-XD-RK | 2026-03-13 | |||
| 09-TF-LK | 2026-03-12 | |||
| 53-TJ-ZG | 2026-03-10 | |||
| 33-TN-DV | 2026-03-09 | |||
| 33-TX-DJ | 2026-03-23 | |||
| 48-ZF-NB | 2026-03-06 | |||
| 93-TX-VG | 2026-03-25 | |||
| 14-ZD-LL | 2026-02-27 | |||
| 33-XD-TF | 2021-11-21 | |||
| 09-XN-PH | 2024-07-21 | |||
| 01-TP-ST | 2022-01-14 | |||
| 63-TT-BS | 2025-11-17 | |||
| 50-TJ-ZF | 2022-05-12 | |||
| 38-TK-JS | 2022-10-16 |