Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.984,-
Nee
2006
2026-05-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Almera met kenteken 37-TP-ZL is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 98 pk. De motor heeft een inhoud van 1497 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Met een massa van 1.254 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 17 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 11-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1497 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1329 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-12-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-12-28 |
| APK vervaldatum | 2026-12-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan Almera
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
22 dagenEr kan corrosie optreden in het opblaasmechanisme van de passagiersairbag. Als gevolg daarvan kan er bij activeren van de airbag een te hoge druk ontstaan.
De behuizing van het opblaasmechanisme kan scheuren. Daarbij kunnen metalen fragmenten losraken en weggeschoten worden.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de afdichting van het opblaasmechanisme van de airbag controleren. Als het nodig is, wordt het airbagopblaasmechanisme vervangen.
De startdrukknop kan in de ingedrukte positie blijven hangen nadat de motor is gestart.
Als het voertuig dan gebruikt wordt, dan kan de motornoodstopfunctie geactiveerd worden. De motor valt dan onverwacht uit.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de startdrukknop repareren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 135.230 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1241 |
| Periode | 2002-10-04 - 2009-06-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 937 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 31 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 50 | 1 | € 3.817,- | |
| 2002 | 50 | 1 | € 3.817,- | |
| 2003 | 187 | 2 | € 3.676,- | |
| 2003 | 187 | 2 | € 3.676,- | |
| 2004 | 156 | 7 | € 17.965,- | € 3.731,- |
| 2004 | 156 | 7 | € 17.965,- | € 3.731,- |
| 2005 | 243 | 11 | € 4.079,- | |
| 2005 | 243 | 11 | € 4.079,- | |
| 2006 | 253 | 9 | € 3.947,- | |
| 2006 | 253 | 9 | € 3.947,- | |
| 2007 | 38 | 1 | € 3.918,- | |
| 2007 | 38 | 1 | € 3.918,- | |
| 2008 | 9 | 0 | € 3.872,- | |
| 2008 | 9 | 0 | € 3.872,- | |
| 2009 | 1 | 0 | € 18.285,- | € 3.727,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 18.285,- | € 3.727,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 65-TV-JD | 2026-05-18 | |||
| 69-RF-VK | 2026-05-13 | |||
| 81-RP-GB | 2026-04-11 | |||
| 28-RX-FX | 2026-03-21 | |||
| 85-TJ-LL | 2026-03-14 | |||
| 80-RV-LL | 2026-03-10 | |||
| 51-XD-XD | 2026-03-09 | |||
| 31-TP-ZL | 2026-01-06 | |||
| 20-TP-ZL | 2026-01-02 | |||
| 47-TB-DZ | 2025-12-02 | |||
| 87-TH-VR | 2025-11-26 | |||
| 01-TH-RH | 2025-10-22 | |||
| 08-SJ-HG | 2025-09-23 | |||
| 15-TP-ZL | 2025-09-09 | |||
| 26-TP-ZL | 2025-08-28 | |||
| 79-TD-RV | 2025-07-11 | |||
| 76-TF-XG | 2025-06-03 | |||
| 52-SP-TR | 2025-03-17 | |||
| 76-SK-ZT | 2025-03-10 | |||
| 08-TP-TX | 2025-02-24 | |||
| 03-TP-TX | 2025-02-15 | |||
| 27-SL-NJ | 2025-01-06 | |||
| 04-TP-PH | 2024-12-21 | |||
| 78-SK-VL | 2024-11-08 | |||
| 65-TN-DB | 2024-10-29 | |||
| 19-TP-ZL | 2024-10-06 | |||
| 45-TB-DZ | 2024-09-29 | |||
| 09-TH-KV | 2024-09-21 | |||
| 46-SZ-HR | 2024-08-27 | |||
| 95-SL-TV | 2024-07-02 |