Kenteken check 37-SKP-3

Mercedes-Benz B-Klasse 180 CDI 2.0

NL
37-SKP-3
Carscanner Score
6.8
6.8

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

2k tot 3k

Catalogusprijs

€ 30.269

BPM

€ 3.217,-

Import

Ja, 2011

Bouwjaar

2011

Schade & onderhoud check

Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport

  • Online schadeverleden
  • WOK status (Wacht op keuren)
  • Onderhoudshistorie
  • BPM Schade check
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Specificaties

Merk & type
Mercedes-Benz B-Klasse 180 CDI 2.0
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
183 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
11,3 s

Deze Mercedes-Benz B-Klasse met kenteken 37-SKP-3 is afkomstig uit het bouwjaar 2011. Deze auto is 0 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 30.269 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 109 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1991 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.2 l/100 km. Met een massa van 1.435 kg is deze auto solide gebouwd. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-08-2024. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 2.600.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.991 cm³
Vermogen 109 pk (80 kW)
Koppel 250 Nm
Versnellingen 6
Transmissie Handgeschakeld
Aandrijving Voorwielaandrijving
Brandstof Diesel
Verbruik (stad) 6.7 l/100 km
Verbruik (snelweg) 4.4 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 5.2 l/100 km
Milieuclassificatie 5
Actieradius op een volle tank (NEDC) 1.000 – 1.038 km
Carrosserie MPV
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 5
Lengte × breedte × hoogte 4,27 × 1,78 × 1,60 m
Wielbasis 2,78 m
Rijklaar gewicht 1.360 kg
Technische max. massa voertuig 1.880 kg
Bagageruimte 544 – 2.245 l
Tankinhoud 54 l
205 mm
205/55 R16 Rondom
205
breedte (mm)
55
profiel (%)
R16
velg (inch)
Velg 6J × 16
Eerste registratie 21 mrt 2011
Eerste toelating in Nederland 17 okt 2011 ↓
APK vervaldatum 09 aug 2024 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2024
Gebruikt als taxi nee

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 2.745

Bij een handelaar

€ 2.614

Bij een particulier

€ 2.483

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 2.222

Particuliere verkoop

€ 2.483

Verwachte statijd

27 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 496 per maand
PER MAAND
Groningen € 143/mnd
Fryslân € 142/mnd
Drenthe € 142/mnd
Overijssel goedkoopst € 139/mnd
Flevoland € 140/mnd
Gelderland € 144/mnd
Utrecht € 140/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 139/mnd
Zuid-Holland duurst € 145/mnd
Zeeland € 140/mnd
Noord-Brabant € 140/mnd
Limburg € 141/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Verzekering (WA) € 125
Brandstof € 105
Onderhoud & reparatie € 101
Banden € 14
Afschrijving € 12

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Eigenaren historie

  • 21 mrt 2011

    Eerste registratie

    Mercedes-Benz B-Klasse

  • 17 okt 2011

    Geïmporteerd naar Nederland

    Na 7 maanden
  • 21 mrt 2011

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 01 mrt 2020

    Eigenaar wijziging

    4 jaren
  • 09 apr 2024

    Huidige eigenaar

    2 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Import check

BPM controle

Xxxxxxx

Bruto BPM

€ 3.217

Bekijk de volledige import check
  • BPM controle op schade-import
  • Afschrijvingsmethode en vaststeldatum BPM
  • Onderhoudshistorie, ook uit het buitenland
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

APK keuringen

2020
2021
?
2022
?
2023
APK geldig tot
9 augustus 2024
Keuringen
4 keuringen
9 aug 2023
Onbekend
?

APK Keuring 2023

om 10:44
Onbekend
Xxxxx & xxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx
Xxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxx
Xxxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxx (xx
Xxxxxxxx xxxxx xxxx (xxxx)
Xxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxx xxxxxxx xxxxxxx/xxxxxxx/xxxxx
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
22 jul 2022
Onbekend
?

APK Keuring 2022

om 12:53
Onbekend
Xxxxxxxxxxxxxxx
Xxxxx(xxxxx) xx xxxx xxxxxxx
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
22 jul 2021
Goedgekeurd

APK Keuring 2021

Goedgekeurd
22 jul 2020
Goedgekeurd

APK Keuring 2020

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De APK van 37-SKP-3 is op 9 augustus 2024 verlopen, inmiddels 2 jaar en 1 maand geleden. Zonder geldige APK mag er niet mee op de openbare weg worden gereden.
Ja, deze Mercedes-Benz B-Klasse is een importauto: voor het eerst toegelaten op 21 maart 2011 en op 17 oktober 2011 in Nederland geregistreerd.
Carscanner schat de marktwaarde van deze Mercedes-Benz B-Klasse op ongeveer € 2.600, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
Voor 37-SKP-3 zijn geen terugroepacties geregistreerd.
Deze Mercedes-Benz B-Klasse kostte in 2011 nieuw € 30.269, volgens de RDW-registratie.
De eerste toelating van deze Mercedes-Benz B-Klasse was op 21 maart 2011; het bouwjaar dat daaruit volgt is 2011.
De motor van 37-SKP-3 levert volgens de RDW 109 pk.
Voor 37-SKP-3 is bij registratie € 3.217 aan BPM betaald.

Algemene informatie

Model Mercedes-Benz B-Klasse stationwagen
Recente marktcijfers bouwjaar 2011
€
Gem. recente vraagprijs € 2.450,-
KM
Gem. recente kilometerstand 332.896 km
#
Recent aangeboden 2 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 1.021 · ± 3 jaar
Productieperiode 29 jun 2010 – 2 jan 2012
Geregistreerde auto's in NL 159 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 49 van 159 · 31% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Mercedes-Benz B-Klasse stationwagen
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2010 60 registraties · 19 import 60 19 € 34.069,- € 6.871,- Gem. nieuwprijs € 34.069,- · Gem. BPM € 6.871,-
2011 deze auto 97 registraties · 29 import 97 29 € 34.263,- € 6.767,- Gem. nieuwprijs € 34.263,- · Gem. BPM € 6.767,-
2012 2 registraties · 1 import 2 1 € 35.913,- € 2.374,- Gem. nieuwprijs € 35.913,- · Gem. BPM € 2.374,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
G-734-LR 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
1-XSK-68 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
11-XVR-1 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
46-XVG-9 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
SR-984-Z 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
TP-798-F 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
63-LXP-5 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
55-NSH-5 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
47-NHJ-7 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
86-ZKG-5 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
TG-968-F 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 11 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
TJ-058-T 2026-09-14 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-SKN-38 2026-08-19 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
42-RHK-3 2026-07-23 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
23-RNG-3 2026-07-15 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
83-PNS-2 2026-06-23 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
30-PSL-8 2026-05-30 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
54-THF-7 2026-04-11 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NP-760-D 2026-03-26 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
23-PRG-9 2026-03-17 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NN-261-G 2025-12-18 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GX-842-H 2025-11-14 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
J-492-BT 2025-11-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GXD-56-K 2025-10-16 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
10-TZL-9 2025-07-31 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
25-PZP-7 2025-06-16 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
29-TJS-9 2025-06-13 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-XRG-09 2025-05-10 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GR-421-P 2025-04-01 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
34-PDK-4 2025-03-10 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
41-THB-2 2025-02-03 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
35-TXG-3 2024-12-03 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
50-PSB-8 2024-11-21 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
XL-456-G 2024-09-19 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
RH-354-K 2024-09-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PT-255-K 2024-08-30 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
93-XDL-4 2024-07-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
38-RDL-8 2024-05-31 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JB-049-L 2024-05-28 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
87-PRK-9 2024-03-17 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
1-XRN-59 2024-03-08 9 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 37-SKP-3 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X