Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.544,-
Nee
2006
2025-05-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus C-MAX met kenteken 37-SG-SG is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 125 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1798 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Met 1.375 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 360 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-10-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1375 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1910 kg |
| Lengte | 4,44 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-01-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-01-07 |
| APK vervaldatum | 2026-10-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus C-MAX MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.675 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus C-MAX
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
12 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.675,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 220.334 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1041 |
| Periode | 2004-05-27 - 2009-08-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2226 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 123 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 32 | 17 | € 5.837,- | |
| 2004 | 32 | 17 | € 5.837,- | |
| 2005 | 36 | 1 | € 6.299,- | |
| 2005 | 402 | 28 | € 26.375,- | € 5.920,- |
| 2005 | 402 | 28 | € 26.375,- | € 5.920,- |
| 2006 | 291 | 14 | € 31.025,- | € 6.533,- |
| 2006 | 761 | 33 | € 5.909,- | |
| 2006 | 761 | 33 | € 5.909,- | |
| 2007 | 83 | 8 | € 30.356,- | € 6.474,- |
| 2007 | 806 | 39 | € 29.834,- | € 6.317,- |
| 2007 | 806 | 39 | € 29.834,- | € 6.317,- |
| 2008 | 216 | 5 | € 6.305,- | |
| 2008 | 216 | 5 | € 6.305,- | |
| 2009 | 9 | 1 | € 28.460,- | € 5.051,- |
| 2009 | 9 | 1 | € 28.460,- | € 5.051,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 11-XP-HR | |||
| 75-TK-JB | |||
| 93-XB-BP | |||
| 51-XB-TH | |||
| 71-RG-SJ | |||
| 39-XP-NZ | |||
| 84-XS-VZ | |||
| 33-XR-DV | |||
| 38-TH-HB | |||
| 72-SL-SP | |||
| 07-XB-BR | |||
| 80-SP-VD | |||
| 44-RV-TR | |||
| 94-TG-PT | |||
| 86-SJ-PR | |||
| 86-TS-XZ | |||
| 99-XK-KF | |||
| 79-ZK-BD | |||
| 34-TZ-NF | |||
| 88-TN-DB | |||
| 89-TR-DN | |||
| 73-XS-SB | |||
| 72-XK-FS | |||
| 86-TP-TG | |||
| 35-RJ-RR | |||
| 41-RH-ZZ | |||
| 70-RK-ZN | |||
| 77-ZK-RX | |||
| 64-TB-LP | |||
| 39-SJ-JT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-TL-KK | 2026-05-20 | |||
| 07-ZJ-XJ | 2026-05-18 | |||
| 18-ZH-NK | 2026-05-17 | |||
| 59-XR-FP | 2026-05-22 | |||
| 16-TD-DB | 2026-05-15 | |||
| 32-TH-GD | 2026-05-11 | |||
| 88-SB-BV | 2026-05-21 | |||
| 75-XJ-TS | 2026-05-16 | |||
| 47-ZG-HT | 2026-05-07 | |||
| 90-ZL-RS | 2026-05-05 | |||
| 27-TZ-FV | 2026-05-04 | |||
| 21-ZP-GJ | 2026-05-05 | |||
| 10-RK-BH | 2026-05-12 | |||
| PG-605-S | 2026-05-22 | |||
| 29-SN-JG | 2026-04-25 | |||
| 97-ZJ-XG | 2026-04-25 | |||
| 68-GJN-5 | 2026-04-25 | |||
| 46-SJ-GD | 2026-04-23 | |||
| 08-XH-XX | 2026-04-29 | |||
| 19-XS-RB | 2026-04-14 | |||
| 35-ZG-FR | 2026-05-13 | |||
| 95-XH-BP | 2026-04-17 | |||
| 18-TD-ZR | 2026-04-13 | |||
| 76-XX-RH | 2026-05-18 | |||
| 04-XS-FZ | 2026-05-08 | |||
| 71-SZ-VK | 2026-05-08 | |||
| 18-SJ-JT | 2026-04-06 | |||
| 05-TL-BX | 2026-04-07 | |||
| 83-SZ-ZB | 2026-04-07 | |||
| 29-SZ-VL | 2026-05-01 |