Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Arosa met kenteken 37-LJ-VR is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Deze auto weegt 974 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. De APK is geldig tot 19-06-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1053 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1400 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,32 m |
| Tenaamstelling | 2023-06-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-31 |
| APK vervaldatum | 2027-06-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Arosa hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.350 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.395 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Arosa
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.350,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 189.091 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 887 |
| Periode | 2000-09-20 - 2006-06-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5016 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 110 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 253 | 1 | € 1.803,- | |
| 2000 | 253 | 1 | € 1.803,- | |
| 2001 | 1607 | 33 | € 2.017,- | |
| 2001 | 205 | 1 | € 2.543,- | |
| 2001 | 1607 | 33 | € 2.017,- | |
| 2002 | 162 | 1 | € 2.691,- | |
| 2002 | 1125 | 34 | € 2.232,- | |
| 2002 | 1125 | 34 | € 2.232,- | |
| 2003 | 84 | 1 | € 2.749,- | |
| 2003 | 967 | 21 | € 2.287,- | |
| 2003 | 967 | 21 | € 2.287,- | |
| 2004 | 761 | 19 | € 2.249,- | |
| 2004 | 761 | 19 | € 2.249,- | |
| 2004 | 70 | 0 | € 2.676,- | |
| 2005 | 298 | 1 | € 2.106,- | |
| 2005 | 8 | 0 | € 2.366,- | |
| 2005 | 298 | 1 | € 2.106,- | |
| 2006 | 5 | 1 | € 2.056,- | |
| 2006 | 5 | 1 | € 2.056,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 51-JK-DD | |||
| 40-NS-PG | |||
| 36-JK-DB | |||
| 54-NR-LP | |||
| 84-JS-PR | |||
| 12GSDK | |||
| 55-JS-ZF | |||
| 35-JT-TJ | |||
| 23-PV-RT | |||
| 88-NH-XX | |||
| 97-NN-KT | |||
| 16-LF-NK | |||
| 08-JV-GH | |||
| 23-GJ-PB | |||
| 98-GF-PX | |||
| 39-RB-VH | |||
| 73-GN-PT | |||
| 07-PV-RS | |||
| 83-HL-XT | |||
| 32-NJ-DS | |||
| 58-LXS-2 | |||
| 57-LN-DL | |||
| 66-NN-SK | |||
| 32-JK-GS | |||
| 65-JH-RX | |||
| 72-HD-BG | |||
| 83-LH-KL | |||
| 90-LL-DX | |||
| 67-NJ-KS | |||
| 29-JF-LN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 74-HG-ZK | 2026-05-22 | |||
| 61-LG-FF | 2026-05-18 | |||
| 53-GJ-NZ | 2026-05-18 | |||
| 31-NJ-JP | 2026-05-25 | |||
| 78-PV-JP | 2026-05-15 | |||
| 44-JV-ZX | 2026-05-14 | |||
| 18-JK-GS | 2026-05-19 | |||
| 26-RL-BH | 2026-05-21 | |||
| 80-PT-HP | 2026-05-20 | |||
| 53-HL-SF | 2026-05-11 | |||
| 97-NS-PF | 2026-05-19 | |||
| 98-HD-XZ | 2026-05-17 | |||
| 15-PT-VT | 2026-05-23 | |||
| 80-LB-BZ | 2026-05-08 | |||
| 72-LN-DK | 2026-05-05 | |||
| 35-HX-PB | 2026-05-05 | |||
| 43-NS-PF | 2026-05-20 | |||
| 32-JP-NP | 2026-05-02 | |||
| 83-ND-VL | 2026-05-16 | |||
| 64-NG-GV | 2026-04-30 | |||
| 42-HK-SB | 2026-04-30 | |||
| 45-HF-FF | 2026-05-18 | |||
| 15-LV-DL | 2026-05-21 | |||
| 24-GV-RD | 2026-04-30 | |||
| 31-NS-PG | 2026-05-05 | |||
| 81-HJ-ND | 2026-05-05 | |||
| 31-LV-ZN | 2026-05-10 | |||
| 82-NR-RH | 2026-05-03 | |||
| 93-LK-RX | 2026-05-01 | |||
| 55-PD-JB | 2026-05-05 |