Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken 37-LB-XT is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1781 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.3 l/100 km. Met 1.505 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-12-2021.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1781 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1645 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Eerste registratie | 2002-11-04 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-04 |
| APK vervaldatum | 2021-12-10 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
25 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Audi A4 Avant
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 304.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1189 |
| Periode | 2002-07-31 - 2008-08-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 935 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 111 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 25 | 1 | € 11.307,- | |
| 2003 | 73 | 6 | € 11.274,- | |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2004 | 67 | 6 | € 11.163,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 135 | 31 | € 43.190,- | € 11.030,- |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2006 | 97 | 13 | € 11.522,- | |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2007 | 112 | 14 | € 38.725,- | € 10.780,- |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| 2008 | 27 | 3 | € 44.993,- | € 10.078,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 97-PT-PT | 2026-05-20 | |||
| 46-PT-TN | 2026-05-09 | |||
| 83-NV-GD | 2026-05-13 | |||
| 07-PF-ZR | 2026-04-27 | |||
| 19-RN-SX | 2026-05-19 | |||
| 82-NP-BN | 2026-04-19 | |||
| 16-XG-TX | 2026-05-04 | |||
| 20-NS-TB | 2026-04-17 | |||
| 51-XK-SP | 2026-05-09 | |||
| 61-SZ-XK | 2026-05-13 | |||
| 71-ZB-VD | 2026-05-05 | |||
| 99-TF-GL | 2026-04-04 | |||
| 50-SG-JB | 2026-04-28 | |||
| 15-PX-KV | 2026-04-21 | |||
| 54-RP-TN | 2026-03-27 | |||
| 10-RG-FR | 2026-03-18 | |||
| 42-XK-JH | 2026-03-30 | |||
| 22-NB-HX | 2026-03-22 | |||
| 96-SK-HJ | 2026-04-19 | |||
| 93-PB-RH | 2026-03-09 | |||
| 25-SH-LX | 2026-03-17 | |||
| 13-SV-BH | 2026-03-20 | |||
| 39-ZR-FV | 2026-03-14 | |||
| 08LVZL | 2020-11-09 | |||
| 24-NK-PP | 2025-06-16 | |||
| 61-PT-SB | 2024-03-22 | |||
| 25-LH-TH | 2025-05-05 | |||
| 17PJLX | 2020-07-11 | |||
| 30LBXV | 2021-01-30 | |||
| 10-LN-LK | 2024-09-17 |