Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.178,-
Ja, 2004
2003
2020-06-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI A4 met kenteken 17PJLX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. In juli 2004 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De cilinderinhoud bedraagt 1781 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.505 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2020. Dit voertuig moet over 2019 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1781 m3 |
| Milieulabel | D |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1645 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2020-06-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-03-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-17 |
| APK vervaldatum | 2020-11-12 |
| Gebruikt als taxi | nee |
AUDI A4 stationwagen
|
Nu te koop
25 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
AUDI A4
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 921 |
| Periode | 2002-07-26 - 2008-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 216 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 22 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 18 | 4 | € 9.481,- | |
| 2002 | 18 | 4 | € 9.481,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 11.304,- | |
| 2003 | 16 | 1 | € 11.315,- | |
| 2003 | 59 | 5 | € 9.899,- | |
| 2003 | 59 | 5 | € 9.899,- | |
| 2004 | 9 | 2 | € 11.749,- | |
| 2004 | 34 | 3 | € 10.120,- | |
| 2004 | 34 | 3 | € 10.120,- | |
| 2005 | 43 | 7 | € 10.487,- | |
| 2005 | 43 | 7 | € 10.487,- | |
| 2005 | 10 | 3 | € 10.585,- | |
| 2006 | 36 | 3 | € 10.483,- | |
| 2006 | 12 | 1 | € 11.742,- | |
| 2006 | 36 | 3 | € 10.483,- | |
| 2007 | 23 | 0 | € 10.331,- | |
| 2007 | 8 | 1 | € 11.341,- | |
| 2007 | 23 | 0 | € 10.331,- | |
| 2008 | 3 | 0 | € 40.471,- | € 9.909,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 44.786,- | € 11.310,- |
| 2008 | 3 | 0 | € 40.471,- | € 9.909,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 97-PT-PT | 2026-05-20 | |||
| 46-PT-TN | 2026-05-09 | |||
| 83-NV-GD | 2026-05-13 | |||
| 07-PF-ZR | 2026-04-27 | |||
| 19-RN-SX | 2026-05-19 | |||
| 16-XG-TX | 2026-05-04 | |||
| 82-NP-BN | 2026-04-19 | |||
| 20-NS-TB | 2026-04-17 | |||
| 51-XK-SP | 2026-05-09 | |||
| 61-SZ-XK | 2026-05-13 | |||
| 71-ZB-VD | 2026-05-05 | |||
| 99-TF-GL | 2026-04-04 | |||
| 50-SG-JB | 2026-04-28 | |||
| 15-PX-KV | 2026-04-21 | |||
| 54-RP-TN | 2026-03-27 | |||
| 10-RG-FR | 2026-03-18 | |||
| 42-XK-JH | 2026-03-30 | |||
| 22-NB-HX | 2026-03-22 | |||
| 96-SK-HJ | 2026-04-19 | |||
| 93-PB-RH | 2026-03-09 | |||
| 25-SH-LX | 2026-03-17 | |||
| 13-SV-BH | 2026-03-20 | |||
| 10-LN-LK | 2024-09-17 | |||
| 30LBXV | 2021-01-30 | |||
| 08LVZL | 2020-11-09 | |||
| 24-NK-PP | 2025-06-16 | |||
| 59-NX-PF | 2024-10-11 | |||
| 20-JS-PP | 2023-09-05 | |||
| 61-PT-SB | 2024-03-22 | |||
| 37-LB-XT | 2021-08-03 |