Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 11.894,-
Nee
2003
2024-09-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI A4 met kenteken 10-LN-LK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 163 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1781 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.4 l/100 km. Met een massa van 1.550 kg is deze auto solide gebouwd. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 12-03-2025. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1781 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2025 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-03-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-27 |
| APK vervaldatum | 2025-03-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
AUDI A4 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 3.280 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.470 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
AUDI A4
Eigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 3.280,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 236.615 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 895 |
| Periode | 2002-07-19 - 2008-09-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 536 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 74 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 25 | 1 | € 11.307,- | |
| 2003 | 73 | 6 | € 11.274,- | |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2004 | 67 | 6 | € 11.163,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 135 | 31 | € 43.190,- | € 11.030,- |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2006 | 97 | 13 | € 11.522,- | |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2007 | 112 | 14 | € 38.725,- | € 10.780,- |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| 2008 | 27 | 3 | € 44.993,- | € 10.078,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 97-PT-PT | 2026-05-20 | |||
| 46-PT-TN | 2026-05-09 | |||
| 83-NV-GD | 2026-05-13 | |||
| 07-PF-ZR | 2026-04-27 | |||
| 19-RN-SX | 2026-05-19 | |||
| 16-XG-TX | 2026-05-04 | |||
| 82-NP-BN | 2026-04-19 | |||
| 20-NS-TB | 2026-04-17 | |||
| 51-XK-SP | 2026-05-09 | |||
| 61-SZ-XK | 2026-05-13 | |||
| 71-ZB-VD | 2026-05-05 | |||
| 99-TF-GL | 2026-04-04 | |||
| 50-SG-JB | 2026-04-28 | |||
| 15-PX-KV | 2026-04-21 | |||
| 54-RP-TN | 2026-03-27 | |||
| 10-RG-FR | 2026-03-18 | |||
| 42-XK-JH | 2026-03-30 | |||
| 22-NB-HX | 2026-03-22 | |||
| 96-SK-HJ | 2026-04-19 | |||
| 93-PB-RH | 2026-03-09 | |||
| 25-SH-LX | 2026-03-17 | |||
| 13-SV-BH | 2026-03-20 | |||
| 39-ZR-FV | 2026-03-14 | |||
| 17PJLX | 2020-07-11 | |||
| 30LBXV | 2021-01-30 | |||
| 20-JS-PP | 2023-09-05 | |||
| 08LVZL | 2020-11-09 | |||
| 24-NK-PP | 2025-06-16 | |||
| 59-NX-PF | 2024-10-11 | |||
| 45-NJ-HH | 2020-10-15 |