Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.587,-
Nee
2001
2026-03-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 37-HP-BT is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.204 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 70 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 261 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1380 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-09-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-09-29 |
| APK vervaldatum | 2027-02-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.600 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaarHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 169.271 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1079 |
| Periode | 2000-05-17 - 2004-02-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2984 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 64 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 71-JT-DG | 2026-05-22 | |||
| 58-GB-NK | 2026-05-19 | |||
| 53-GH-BP | 2026-05-14 | |||
| 85-HT-KF | 2026-05-13 | |||
| 70-HK-BR | 2026-05-18 | |||
| 68-HB-GN | 2026-05-08 | |||
| 36-HX-BZ | 2026-05-19 | |||
| 26-HR-JL | 2026-05-02 | |||
| 72-JK-BZ | 2026-04-29 | |||
| 29-GL-PD | 2026-04-27 | |||
| 19-FR-KB | 2026-05-10 | |||
| 05-HX-BD | 2026-04-23 | |||
| 19-HT-JD | 2026-04-23 | |||
| 63-HL-PJ | 2026-04-14 | |||
| 36-FV-JG | 2026-04-15 | |||
| 26-JT-RH | 2026-05-13 | |||
| 89-HV-FK | 2026-05-15 | |||
| 86-JB-DT | 2026-03-30 | |||
| 60-HH-LS | 2026-03-25 | |||
| 89-HS-KX | 2026-03-24 | |||
| 03-HT-DH | 2026-03-23 | |||
| 99-GL-GG | 2026-03-22 | |||
| 87-HB-BH | 2026-04-23 | |||
| 16-HB-BL | 2026-03-14 | |||
| 47-JK-FJ | 2026-03-13 | |||
| 41-GZ-HJ | 2026-04-12 | |||
| 86-FZ-GN | 2026-03-23 | |||
| 99-HH-GR | 2026-03-05 | |||
| 62-LD-RF | 2026-03-09 | |||
| 87-GL-LT | 2026-03-08 |