Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.546,-
Nee
2004
2020-10-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken 36PBRL is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.250 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 2036 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1694 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Milieulabel | B |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,21 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2020-10-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-04-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-04-27 |
| APK vervaldatum | 2021-10-03 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 280.952 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 849 |
| Periode | 2003-09-25 - 2006-11-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 263 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 30 | 0 | € 4.444,- | |
| 2003 | 30 | 0 | € 4.444,- | |
| 2004 | 116 | 4 | € 4.593,- | |
| 2004 | 116 | 4 | € 4.593,- | |
| 2005 | 100 | 0 | € 5.232,- | |
| 2005 | 100 | 0 | € 5.232,- | |
| 2006 | 17 | 0 | € 5.299,- | |
| 2006 | 17 | 0 | € 5.299,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-RB-ZP | 2026-05-20 | |||
| 75-RR-ZN | 2026-05-21 | |||
| 48-TF-GS | 2026-05-12 | |||
| 07-ST-PG | 2026-05-15 | |||
| 59-RG-KV | 2026-05-13 | |||
| 56-RF-ZN | 2026-04-18 | |||
| 41-PB-KG | 2026-04-14 | |||
| 81-PL-KT | 2026-05-08 | |||
| 93-RB-HV | 2026-04-08 | |||
| 80-PT-NZ | 2026-05-06 | |||
| 67-RK-GN | 2026-04-03 | |||
| 21-PS-KT | 2026-03-16 | |||
| 85-PR-HR | 2026-03-21 | |||
| 95-SP-KG | 2026-03-14 | |||
| 32-PL-RV | 2026-03-12 | |||
| 03-SH-NG | 2026-03-13 | |||
| 84-RB-HD | 2026-03-12 | |||
| 26NSGT | 2021-05-28 | |||
| 93NHDH | 2021-08-27 | |||
| 40-PG-ZL | 2024-06-12 | |||
| 40-NT-XD | 2024-11-28 | |||
| 59NJNN | 2021-09-27 | |||
| 41-PV-JT | 2025-01-02 | |||
| 08-SP-LT | 2023-05-19 | |||
| 90NRZF | 2021-04-17 | |||
| 45-PP-RD | 2020-07-13 | |||
| 60PRFP | 2020-11-24 | |||
| 31-PD-FS | 2025-03-20 | |||
| 63-RS-JN | 2021-07-16 | |||
| 76-RB-DS | 2021-08-18 |