Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.195,-
Nee
2008
2026-03-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Punto met kenteken 36-ZN-KF is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 120 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1368 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.230 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-03-2027. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 120 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1230 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-03-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-03-31 |
| APK vervaldatum | 2027-03-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Punto MPV
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 1.700 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Punto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 1.700,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 200.765 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 893 |
| Periode | 2007-06-25 - 2010-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 824 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 116 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 210 | 28 | € 19.117,- | € 3.908,- |
| 2007 | 210 | 28 | € 19.117,- | € 3.908,- |
| 2008 | 456 | 57 | € 18.714,- | € 3.916,- |
| 2008 | 456 | 57 | € 18.714,- | € 3.916,- |
| 2009 | 154 | 31 | € 20.323,- | € 3.590,- |
| 2009 | 154 | 31 | € 20.323,- | € 3.590,- |
| 2010 | 4 | 0 | € 20.225,- | € 4.006,- |
| 2010 | 4 | 0 | € 20.225,- | € 4.006,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 65-PHB-6 | 2026-05-16 | |||
| 48-HFJ-8 | 2026-05-21 | |||
| 31-HZP-4 | 2026-04-28 | |||
| 89-ZP-TZ | 2026-05-16 | |||
| 5-TZP-33 | 2026-04-24 | |||
| 27-XX-FK | 2026-04-23 | |||
| 20-HZP-4 | 2026-04-17 | |||
| 9-SPX-91 | 2026-04-04 | |||
| 12-GND-4 | 2026-04-01 | |||
| 15-GHN-4 | 2026-03-25 | |||
| 05-JHL-5 | 2026-03-22 | |||
| 39-ZJ-RZ | 2026-04-02 | |||
| 53-XV-LN | 2026-03-28 | |||
| 70-XT-GR | 2026-03-25 | |||
| 96-ZS-HS | 2026-03-11 | |||
| 93-GDS-7 | 2026-03-08 | |||
| JB-355-S | 2023-04-19 | |||
| 78-GKS-6 | 2026-01-15 | |||
| 43-ZN-KD | 2025-06-30 | |||
| 75-XV-PS | 2024-02-28 | |||
| 44-ZG-ZS | 2025-06-28 | |||
| 97-ZP-XT | 2025-06-04 | |||
| 98-ZP-XT | 2025-10-13 | |||
| 02-GBK-7 | 2024-01-16 | |||
| 10-XP-LJ | 2024-10-29 | |||
| XX-461-F | 2025-11-15 | |||
| 96-ZJ-LN | 2023-05-16 | |||
| 26-XX-FK | 2022-04-02 | |||
| 1-ZVJ-58 | 2022-04-17 | |||
| 58-ZF-RB | 2022-06-20 |