Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.922,-
Nee
2006
2023-09-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken 36-SK-RL is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 113 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met 1.294 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-09-2024.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 226 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,21 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2023-09-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-02-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-02-11 |
| APK vervaldatum | 2024-09-12 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.695 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.695,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 160.870 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 897 |
| Periode | 2003-03-20 - 2007-01-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1218 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 59-RG-KV | 2026-05-13 | |||
| 64-RB-ZP | 2026-05-20 | |||
| 48-TF-GS | 2026-05-12 | |||
| 75-RR-ZN | 2026-05-21 | |||
| 07-ST-PG | 2026-05-15 | |||
| 56-RF-ZN | 2026-04-18 | |||
| 41-PB-KG | 2026-04-14 | |||
| 81-PL-KT | 2026-05-08 | |||
| 93-RB-HV | 2026-04-08 | |||
| 67-RK-GN | 2026-04-03 | |||
| 80-PT-NZ | 2026-05-06 | |||
| 85-PR-HR | 2026-03-21 | |||
| 21-PS-KT | 2026-03-16 | |||
| 95-SP-KG | 2026-03-14 | |||
| 32-PL-RV | 2026-03-12 | |||
| 03-SH-NG | 2026-03-13 | |||
| 84-RB-HD | 2026-03-12 | |||
| 51-RZ-VP | 2023-05-24 | |||
| 98-RK-KB | 2022-12-12 | |||
| 56PRZN | 2020-10-16 | |||
| 20SLHZ | 2022-05-10 | |||
| 71-PZ-KH | 2023-09-16 | |||
| 42RFVD | 2020-06-13 | |||
| 06-PX-ZG | 2022-05-30 | |||
| 44-NS-GT | 2023-03-01 | |||
| 35-RK-VT | 2022-08-13 | |||
| 16-SK-XH | 2023-07-04 | |||
| 41-RD-TK | 2021-12-01 | |||
| 52-PJ-PV | 2024-07-04 | |||
| 67-PK-PK | 2022-05-19 |