Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.395,-
Ja, 2010
2004
2026-03-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V50 met kenteken 36-KVL-3 is op kenteken gezet in 2004. In april 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.2 liter per 100 km. Met een massa van 1.483 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 63 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 06-05-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1483 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1960 kg |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-06-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-04-16 |
| APK vervaldatum | 2026-05-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V50 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 3.917 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V50
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 3.917,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 223.317 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1161 |
| Periode | 2004-03-16 - 2010-01-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2365 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Aantal import auto's | 383 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Import percentage | 16% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 393 | 87 | € 8.439,- | |
| 2004 | 898 | 107 | € 33.874,- | € 7.607,- |
| 2004 | 898 | 107 | € 33.874,- | € 7.607,- |
| 2005 | 571 | 110 | € 38.077,- | € 8.692,- |
| 2005 | 871 | 125 | € 34.803,- | € 8.011,- |
| 2005 | 871 | 125 | € 34.803,- | € 8.011,- |
| 2006 | 433 | 29 | € 34.280,- | € 8.115,- |
| 2006 | 557 | 78 | € 36.839,- | € 8.572,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 36.434,- | € 8.856,- |
| 2007 | 5 | 1 | € 34.937,- | € 8.297,- |
| 2007 | 455 | 48 | € 37.624,- | € 9.137,- |
| 2007 | 5 | 1 | € 34.937,- | € 8.297,- |
| 2008 | 308 | 43 | € 38.316,- | € 8.901,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 31.569,- | € 7.731,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 31.569,- | € 7.731,- |
| 2009 | 79 | 16 | € 40.155,- | € 9.319,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 41.933,- | € 12.525,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 08-PN-VS | |||
| 03-PP-JR | |||
| 34-ST-JN | |||
| 47-RF-PT | |||
| 89-RP-PK | |||
| 22-PG-FX | |||
| 12-PR-ZS | |||
| 41-PG-TJ | |||
| 75-SH-NJ | |||
| 70-PP-VX | |||
| 90-PN-DD | |||
| 42-SF-FB | |||
| 01-PN-LD | |||
| 84-PH-FD | |||
| 82-NZ-TV | |||
| 46-PS-TV | |||
| 20-PN-HR | |||
| 78-SP-PN | |||
| 41-SR-BR | |||
| 13-PL-KX | |||
| 42-PHL-2 | |||
| 08-RS-PR | |||
| 95-SX-LL | |||
| 80-RF-TG | |||
| 32-RK-VX | |||
| 52-RK-GR | |||
| 38-PS-GL | |||
| 40-RD-LX | |||
| 19-RD-GT | |||
| 44-SK-DL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 01-NZ-SK | 2026-05-25 | |||
| 19-RK-HZ | 2026-05-23 | |||
| 66-PL-DK | 2026-05-14 | |||
| 3-ZKV-59 | 2026-05-25 | |||
| SG-004-J | 2026-05-14 | |||
| J-757-HT | 2026-05-12 | |||
| RX-779-K | 2026-05-09 | |||
| PF-397-G | 2026-05-22 | |||
| 42-PT-KJ | 2026-05-21 | |||
| 41-PL-ZZ | 2026-05-08 | |||
| 41-RP-JR | 2026-05-10 | |||
| 35-PJ-BV | 2026-05-02 | |||
| 20-RT-ND | 2026-05-02 | |||
| 82-PL-JT | 2026-05-25 | |||
| 16-PK-NN | 2026-05-12 | |||
| 87-PJ-KS | 2026-04-30 | |||
| 38-SH-BX | 2026-04-30 | |||
| 14-SL-FP | 2026-04-28 | |||
| 07-GBZ-7 | 2026-05-19 | |||
| 46-RP-JR | 2026-05-21 | |||
| PL-345-X | 2026-05-08 | |||
| 63-PG-VZ | 2026-05-01 | |||
| 39-RD-LX | 2026-05-09 | |||
| 6-KSX-86 | 2026-05-22 | |||
| 96-RR-ZR | 2026-05-23 | |||
| RB-203-H | 2026-05-23 | |||
| 27-SZ-SX | 2026-05-12 | |||
| 99-RR-DN | 2026-05-04 | |||
| 17-SX-ZN | 2026-05-21 | |||
| 02-XB-XT | 2026-05-09 |