Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.796,-
Nee
2008
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat 500 met kenteken 36-GXJ-2 is op kenteken gezet in 2008. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 69 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1242 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5 liter per 100 km. Deze auto weegt 975 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 180 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 69 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 975 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1340 kg |
| Lengte | 3,55 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-09-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-09-26 |
| APK vervaldatum | 2026-11-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat 500 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 4.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat 500
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
8 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 4.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 142.538 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1103 |
| Periode | 2008-02-29 - 2013-11-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13119 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 708 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 252 | 46 | € 2.413,- | |
| 2008 | 252 | 46 | € 2.413,- | |
| 2009 | 3370 | 87 | € 15.420,- | € 1.909,- |
| 2009 | 3370 | 87 | € 15.420,- | € 1.909,- |
| 2010 | 6319 | 307 | € 16.522,- | € 2.299,- |
| 2010 | 6319 | 307 | € 16.522,- | € 2.299,- |
| 2011 | 2503 | 127 | € 16.509,- | € 1.735,- |
| 2011 | 2503 | 127 | € 16.509,- | € 1.735,- |
| 2012 | 603 | 104 | € 17.107,- | € 1.584,- |
| 2012 | 603 | 104 | € 17.107,- | € 1.584,- |
| 2013 | 72 | 37 | € 20.161,- | € 1.458,- |
| 2013 | 20 | 10 | € 18.959,- | € 1.395,- |
| 2013 | 72 | 37 | € 20.161,- | € 1.458,- |
| 2014 | 255 | 130 | € 20.833,- | € 1.542,- |
| 2015 | 149 | 77 | € 20.500,- | € 1.486,- |
| 2016 | 288 | 149 | € 21.570,- | € 1.344,- |
| 2017 | 412 | 212 | € 23.258,- | € 1.428,- |
| 2018 | 586 | 306 | € 22.431,- | € 1.340,- |
| 2019 | 509 | 255 | € 22.786,- | € 1.766,- |
| 2020 | 1033 | 431 | € 22.389,- | € 2.254,- |
| 2021 | 58 | 31 | € 23.713,- | € 1.950,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 16.059,- | € 3.380,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 66-GNR-4 | |||
| 25-JFB-8 | |||
| K-986-GF | |||
| 37-JST-8 | |||
| 17-KRL-6 | |||
| 78-JLR-2 | |||
| 33-LTK-6 | |||
| 20-JHL-3 | |||
| 21-NKG-2 | |||
| 96-LLT-6 | |||
| 67-NVH-2 | |||
| 36-NKG-1 | |||
| 75-NRB-3 | |||
| JK-301-T | |||
| 65-KVZ-6 | |||
| 54-LJF-9 | |||
| 36-LKX-7 | |||
| 59-PGP-7 | |||
| 89-LDZ-2 | |||
| 36-LZP-6 | |||
| 43-LZL-5 | |||
| 75-JLR-2 | |||
| 24-LJF-9 | |||
| 67-JNP-1 | |||
| 10-PLV-7 | |||
| 57-HXB-5 | |||
| 61-LJL-2 | |||
| 06-PNK-6 | |||
| 83-PHV-1 | |||
| 74-JKL-8 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-LTX-3 | 2026-05-23 | |||
| 85-KZB-6 | 2026-05-22 | |||
| 60-RRX-5 | 2026-05-24 | |||
| 26-XGH-4 | 2026-05-23 | |||
| 47-KJK-9 | 2026-05-24 | |||
| 29-NBB-5 | 2026-05-21 | |||
| 30-JKG-2 | 2026-05-23 | |||
| 84-JBX-3 | 2026-05-20 | |||
| 24-KHS-8 | 2026-05-24 | |||
| 10-JGN-1 | 2026-05-16 | |||
| 39-NJJ-1 | 2026-05-16 | |||
| 00-NGP-9 | 2026-05-15 | |||
| 16-LNZ-7 | 2026-05-16 | |||
| 82-JFP-6 | 2026-05-15 | |||
| 34-KRL-6 | 2026-05-16 | |||
| 12-NSX-6 | 2026-05-14 | |||
| 71-LBB-8 | 2026-05-22 | |||
| 43-PRG-1 | 2026-05-19 | |||
| 08-LPT-1 | 2026-05-15 | |||
| 05-LPX-4 | 2026-05-21 | |||
| 73-NDB-7 | 2026-05-16 | |||
| J-895-ZG | 2026-05-13 | |||
| 25-RBF-6 | 2026-05-16 | |||
| 34-PVF-8 | 2026-05-17 | |||
| 16-JSZ-6 | 2026-05-16 | |||
| 66-LTK-6 | 2026-05-15 | |||
| 79-KVZ-6 | 2026-05-14 | |||
| 68-NDV-9 | 2026-05-20 | |||
| 08-PBV-3 | 2026-05-12 | |||
| 33-KJR-8 | 2026-05-15 |