Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 23.461
€ 3.821,-
Nee
2012
2022-12-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra Sports Tourer met kenteken 35-XNT-1 is afkomstig uit het bouwjaar 2012. De nieuwwaarde van deze Opel bedroeg € 23.461. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 120 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1362 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.471 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1248 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-11-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1362 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 120 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1550 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-06-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-06-29 |
| APK vervaldatum | 2026-11-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra Sports Tourer stationwagen
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 3.850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra Sports Tourer
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten.
Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 3.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 229.997 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 35 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 930 |
| Periode | 2012-01-24 - 2013-11-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 801 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 11 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 771 | 11 | € 26.121,- | € 4.232,- |
| 2012 | 771 | 11 | € 26.121,- | € 4.232,- |
| 2013 | 30 | 0 | € 27.181,- | € 5.115,- |
| 2013 | 30 | 0 | € 27.181,- | € 5.115,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 23-XZN-2 | 2026-05-19 | |||
| 59-ZGB-8 | 2026-05-21 | |||
| 86-TZG-1 | 2026-05-11 | |||
| 64-ZGB-8 | 2026-05-07 | |||
| 20-THT-1 | 2026-05-04 | |||
| 74-TVF-6 | 2026-05-04 | |||
| 84-XVV-9 | 2026-04-28 | |||
| 55-ZBP-5 | 2026-04-24 | |||
| 49-XKS-8 | 2026-04-23 | |||
| 15-XPJ-4 | 2026-04-25 | |||
| 43-XPZ-1 | 2026-04-21 | |||
| 50-XLX-8 | 2026-04-18 | |||
| 8-SJB-80 | 2026-03-31 | |||
| 77-ZNH-1 | 2026-05-16 | |||
| 96-TRB-1 | 2026-05-12 | |||
| 23-XHK-8 | 2026-04-06 | |||
| 89-XTZ-5 | 2026-03-31 | |||
| 24-TVB-2 | 2026-03-31 | |||
| 30-ZBR-1 | 2026-03-23 | |||
| 63-XLX-8 | 2026-03-19 | |||
| 01-XKD-2 | 2026-03-03 | |||
| 95-TNT-2 | 2026-03-14 | |||
| 59-ZBP-8 | 2026-03-14 | |||
| 47-TNX-3 | 2026-03-10 | |||
| 95-XGK-4 | 2024-10-18 | |||
| 37-TKR-2 | 2022-02-18 | |||
| 03-TXR-9 | 2023-12-04 | |||
| 39-XRP-5 | 2024-06-15 | |||
| 83-XBK-9 | 2024-02-09 | |||
| 5-KFK-87 | 2023-01-26 |