Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.607,-
Nee
2005
2026-01-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 35-PZ-DP is op kenteken gezet in 2005. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 109 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1499 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Dankzij 1.065 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-12-2025. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1499 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1065 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1465 kg |
| Lengte | 3,87 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-02-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-02-19 |
| APK vervaldatum | 2025-12-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Colt stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 213.116 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1223 |
| Periode | 2004-01-14 - 2011-03-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2315 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 281 | 13 | € 3.830,- | |
| 2004 | 281 | 13 | € 3.830,- | |
| 2005 | 276 | 13 | € 3.645,- | |
| 2005 | 276 | 13 | € 3.645,- | |
| 2006 | 479 | 10 | € 3.605,- | |
| 2006 | 479 | 10 | € 3.605,- | |
| 2007 | 718 | 4 | € 3.614,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 4.257,- | |
| 2007 | 718 | 4 | € 3.614,- | |
| 2008 | 21 | 3 | € 3.897,- | |
| 2008 | 425 | 1 | € 3.499,- | |
| 2008 | 425 | 1 | € 3.499,- | |
| 2009 | 99 | 1 | € 3.227,- | |
| 2009 | 99 | 1 | € 3.227,- | |
| 2010 | 36 | 0 | € 16.420,- | € 3.072,- |
| 2010 | 36 | 0 | € 16.420,- | € 3.072,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 15.894,- | € 3.486,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 15.894,- | € 3.486,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 70-XL-BJ | |||
| 72-RV-SK | |||
| 50-ZB-VL | |||
| 15-ZP-GS | |||
| 85-XT-NG | |||
| 18-TV-ZP | |||
| 95-XB-JX | |||
| 87-RJ-XZ | |||
| 89-SX-PZ | |||
| 63-RP-KH | |||
| 26-TJ-DD | |||
| 92-RL-NR | |||
| 55-XT-JG | |||
| 04-PJ-RT | |||
| 29-TZ-ZK | |||
| 23-XD-BS | |||
| 42-PH-HL | |||
| 11-RK-VK | |||
| 27-PZ-HX | |||
| 83-NZ-JT | |||
| 04-TZ-JB | |||
| HKR-02-L | |||
| 97-ZG-BN | |||
| 80-GSN-1 | |||
| 66-TF-FB | |||
| 90-PR-VX | |||
| 11-TN-GJ | |||
| 59-ZG-RN | |||
| 71-TS-GD | |||
| 90-ZN-BG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 55-SV-LB | 2026-05-22 | |||
| 89-TZ-XH | 2026-05-20 | |||
| 52-TH-XH | 2026-05-26 | |||
| 26-RZ-VB | 2026-05-21 | |||
| 35-TD-VJ | 2026-05-13 | |||
| 64-TF-FB | 2026-05-13 | |||
| 56-HSL-9 | 2026-05-19 | |||
| 25-PP-VG | 2026-05-05 | |||
| 73-PF-RS | 2026-05-10 | |||
| 04-RX-KN | 2026-05-05 | |||
| 97-PS-TJ | 2026-05-12 | |||
| 35-XR-BF | 2026-05-05 | |||
| 87-SX-BF | 2026-05-20 | |||
| 58-RH-HR | 2026-05-03 | |||
| 14-TH-PR | 2026-05-07 | |||
| 46-RH-ZF | 2026-04-30 | |||
| 13-RD-SV | 2026-04-25 | |||
| 64-RJ-KT | 2026-04-28 | |||
| 87-TL-ZD | 2026-05-22 | |||
| 51-RN-ZD | 2026-05-16 | |||
| 13-ZD-RT | 2026-05-12 | |||
| 88-GDB-6 | 2026-04-16 | |||
| 52-TH-NL | 2026-04-25 | |||
| 57-TK-HK | 2026-04-22 | |||
| 07-ST-KP | 2026-05-09 | |||
| 34-ZS-FV | 2026-05-22 | |||
| 48-PF-RS | 2026-04-11 | |||
| 94-ZS-HF | 2026-04-25 | |||
| 54-HVB-8 | 2026-04-29 | |||
| 09-TB-JG | 2026-04-11 |