Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.854,-
Nee
2004
2021-07-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken 35-NS-PL is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 113 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.250 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2021 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 645 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 113 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,21 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2021-07-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-02-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-07 |
| APK vervaldatum | 2024-08-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 232.285 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 897 |
| Periode | 2003-03-20 - 2007-01-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1218 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 07-ST-PG | 2026-05-15 | |||
| 75-RR-ZN | 2026-05-21 | |||
| 64-RB-ZP | 2026-05-20 | |||
| 48-TF-GS | 2026-05-12 | |||
| 59-RG-KV | 2026-05-13 | |||
| 56-RF-ZN | 2026-04-18 | |||
| 80-PT-NZ | 2026-05-06 | |||
| 81-PL-KT | 2026-05-08 | |||
| 41-PB-KG | 2026-04-14 | |||
| 93-RB-HV | 2026-04-08 | |||
| 67-RK-GN | 2026-04-03 | |||
| 21-PS-KT | 2026-03-16 | |||
| 95-SP-KG | 2026-03-14 | |||
| 85-PR-HR | 2026-03-21 | |||
| 32-PL-RV | 2026-03-12 | |||
| 03-SH-NG | 2026-03-13 | |||
| 84-RB-HD | 2026-03-12 | |||
| 66RKFL | 2021-03-15 | |||
| 58-RB-ZP | 2021-08-06 | |||
| 09SBNL | 2021-05-14 | |||
| 40-RF-NF | 2023-02-19 | |||
| 24-RT-BL | 2025-07-16 | |||
| 23NGNS | 2021-06-17 | |||
| 68-PD-PZ | 2025-07-03 | |||
| 84PHDZ | 2021-07-22 | |||
| 71RHJK | 2020-05-22 | |||
| 46PPTJ | 2021-06-15 | |||
| 37-PB-RL | 2025-10-30 | |||
| 25-RP-SH | 2022-11-21 | |||
| 27SBTD | 2022-10-08 |