Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.039,-
Nee
2003
2023-02-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 35-LZ-BP is op kenteken gezet in 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 98 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.055 kg. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-01-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1135 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1525 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-06-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-06-27 |
| APK vervaldatum | 2024-01-12 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.399 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 221.165 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 894 |
| Periode | 2001-05-25 - 2008-10-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1537 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 60 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 88 | 4 | € 3.025,- | |
| 2002 | 228 | 8 | € 3.047,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2003 | 153 | 10 | € 3.100,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 112 | 3 | € 3.271,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 57 | 6 | € 3.399,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79-NH-KT | 2026-05-21 | |||
| 83-NX-HL | 2026-05-10 | |||
| 39-RL-BL | 2026-05-08 | |||
| 23-JR-FR | 2026-04-22 | |||
| 20-JV-XD | 2026-05-19 | |||
| 19-LZ-SB | 2026-04-11 | |||
| 89-NB-RJ | 2026-04-09 | |||
| 89-JK-KP | 2026-04-08 | |||
| 44-HS-HF | 2026-04-04 | |||
| 19-JF-BF | 2026-05-13 | |||
| 06-JX-NR | 2026-03-26 | |||
| 15-NG-VK | 2026-03-12 | |||
| 50-NB-PD | 2026-03-10 | |||
| 80-JL-GJ | 2026-03-07 | |||
| 90-PX-SP | 2026-03-03 | |||
| 37-JV-RF | 2026-03-15 | |||
| 05-HR-GF | 2026-02-28 | |||
| 22-LP-LN | 2026-02-26 | |||
| 55-LT-XH | 2022-05-08 | |||
| 91-JD-TD | 2021-08-07 | |||
| 73-NS-GT | 2023-01-14 | |||
| 58-LV-DR | 2023-01-31 | |||
| 03LPVD | 2021-02-09 | |||
| 62-HX-SJ | 2023-02-09 | |||
| 75-LR-GV | 2022-01-21 | |||
| 73KVS1 | 2022-04-13 | |||
| 01-HR-XG | 2023-01-14 | |||
| 20-NG-TK | 2023-05-10 | |||
| 83-LS-LL | 2023-05-10 | |||
| 73-NDN-5 | 2022-11-07 |