Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.129,-
Nee
1999
2025-10-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 35-DG-DG is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 131 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.1 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.375 kg. Sinds 216 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-10-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1470 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-08-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-08-05 |
| APK vervaldatum | 2026-10-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 coupe
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 2.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenHuidige eigenaar
7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 2.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 221.855 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1708 |
| Periode | 1998-05-08 - 2000-07-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 119 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 18 | 1 | € 7.323,- | |
| 1998 | 68 | 2 | € 5.872,- | |
| 1998 | 68 | 2 | € 5.872,- | |
| 1999 | 70 | 1 | € 5.949,- | |
| 1999 | 5 | 0 | € 6.655,- | |
| 1999 | 48 | 2 | € 5.868,- | |
| 1999 | 70 | 1 | € 5.949,- | |
| 2000 | 3 | 0 | € 5.801,- | |
| 2000 | 3 | 0 | € 5.801,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 76-DF-JZ | 2026-05-02 | |||
| TN-ZP-82 | 2026-04-24 | |||
| TJ-HZ-18 | 2026-03-11 | |||
| XN-TF-13 | 2025-11-17 | |||
| 05-DD-XJ | 2024-10-29 | |||
| XL-FX-31 | 2022-08-16 | |||
| ZFTR18 | 2021-10-10 | |||
| XBPJ18 | 2021-01-15 | |||
| XF-ZN-76 | 2025-04-22 | |||
| 07-DB-PP | 2021-12-08 | |||
| XN-TF-07 | 2025-02-12 | |||
| TZ-HG-12 | 2021-08-17 | |||
| TS-TB-92 | 2024-09-26 | |||
| 97GKB7 | 2022-04-18 | |||
| 09-DG-KK | 2025-10-04 | |||
| 10DBSF | 2021-12-07 | |||
| XRGV32 | 2020-08-05 | |||
| ZJGN85 | 2020-06-19 | |||
| XS-FD-50 | 2020-10-26 | |||
| TR-LJ-09 | 2024-11-14 | |||
| 42-DN-PZ | 2022-12-14 | |||
| XFZN67 | 2020-11-01 | |||
| TNHL64 | 2021-09-01 | |||
| XPGB43 | 2021-01-13 | |||
| 01-DH-VT | 2021-12-31 | |||
| 49-DH-KN | 2021-01-23 | |||
| TRZB31 | 2020-09-13 | |||
| 88-KZN-1 | 2022-10-12 | |||
| ZD-ZP-01 | 2022-12-22 | |||
| XSFD53 | 2021-02-06 |