Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.478,-
Nee
2008
2018-06-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 34-ZS-FV is op kenteken gezet in 2008. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 109 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1499 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.070 kg voor optimale prestaties. Sinds 2900 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 27-07-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1499 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1070 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1465 kg |
| Lengte | 3,87 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2018-06-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-05-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-05-21 |
| APK vervaldatum | 2026-07-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Huidige eigenaar
7 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 4.449,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 71.744 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1222 |
| Periode | 2004-01-14 - 2011-03-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2315 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 281 | 13 | € 3.830,- | |
| 2004 | 281 | 13 | € 3.830,- | |
| 2005 | 276 | 13 | € 3.645,- | |
| 2005 | 276 | 13 | € 3.645,- | |
| 2006 | 479 | 10 | € 3.605,- | |
| 2006 | 479 | 10 | € 3.605,- | |
| 2007 | 718 | 4 | € 3.614,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 4.257,- | |
| 2007 | 718 | 4 | € 3.614,- | |
| 2008 | 21 | 3 | € 3.897,- | |
| 2008 | 425 | 1 | € 3.499,- | |
| 2008 | 425 | 1 | € 3.499,- | |
| 2009 | 99 | 1 | € 3.227,- | |
| 2009 | 99 | 1 | € 3.227,- | |
| 2010 | 36 | 0 | € 16.420,- | € 3.072,- |
| 2010 | 36 | 0 | € 16.420,- | € 3.072,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 15.894,- | € 3.486,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 15.894,- | € 3.486,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 25-ZK-BV | |||
| 80-GSN-1 | |||
| 04-GJV-3 | |||
| 15-ZP-GS | |||
| 07-ZG-JF | |||
| 97-ZG-BN | |||
| 90-ZN-BG | |||
| 17-ZL-LZ | |||
| 50-ZB-VL | |||
| 59-ZG-RN | |||
| 45-HRL-4 | |||
| 25-HRP-4 | |||
| 75-XX-RZ | |||
| 04-TZ-JB | |||
| 85-XT-NG | |||
| 95-XB-JX | |||
| 55-XT-JG | |||
| 70-XL-BJ | |||
| 25-XF-DJ | |||
| 91-XF-VG | |||
| 18-TV-ZP | |||
| 29-TZ-ZK | |||
| 71-TS-GD | |||
| 23-XD-BS | |||
| 15-TS-KV | |||
| 21-KNX-6 | |||
| 89-SX-PZ | |||
| 52-TH-XH | |||
| HKR-02-L | |||
| 66-TF-FB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 87-TL-ZD | 2026-05-22 | |||
| 55-SV-LB | 2026-05-22 | |||
| 26-RZ-VB | 2026-05-21 | |||
| 89-TZ-XH | 2026-05-20 | |||
| 87-SX-BF | 2026-05-20 | |||
| 56-HSL-9 | 2026-05-19 | |||
| 51-RN-ZD | 2026-05-16 | |||
| 64-TF-FB | 2026-05-13 | |||
| 35-TD-VJ | 2026-05-13 | |||
| 13-ZD-RT | 2026-05-12 | |||
| 97-PS-TJ | 2026-05-12 | |||
| 73-PF-RS | 2026-05-10 | |||
| 07-ST-KP | 2026-05-09 | |||
| 14-TH-PR | 2026-05-07 | |||
| 35-XR-BF | 2026-05-05 | |||
| 04-RX-KN | 2026-05-05 | |||
| 25-PP-VG | 2026-05-05 | |||
| 58-RH-HR | 2026-05-03 | |||
| 46-RH-ZF | 2026-04-30 | |||
| 54-HVB-8 | 2026-04-29 | |||
| 37-SP-LH | 2026-04-28 | |||
| 64-RJ-KT | 2026-04-28 | |||
| 94-ZS-HF | 2026-04-25 | |||
| 52-TH-NL | 2026-04-25 | |||
| 13-RD-SV | 2026-04-25 | |||
| 57-TK-HK | 2026-04-22 | |||
| 84-GDB-6 | 2026-04-21 | |||
| 88-GDB-6 | 2026-04-16 | |||
| 25-TH-GG | 2026-04-15 | |||
| 19-GBD-7 | 2026-04-11 |