Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.355,-
Ja, 2005
2001
2025-10-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 34-RK-SV is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Dit voertuig is in mei 2005 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 98 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Met een massa van 1.105 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 211 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-05-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1180 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1570 kg |
| Lengte | 3,77 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-04-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-05-11 |
| APK vervaldatum | 2026-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
7 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 114.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1205 |
| Periode | 2001-01-25 - 2004-12-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 101 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2001 | 99 | 5 | € 3.145,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 2.997,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 96-GR-GX | 2026-05-17 | |||
| 69-GP-ZV | 2026-05-13 | |||
| 73-PP-RB | 2026-05-05 | |||
| 10-NN-DV | 2026-05-11 | |||
| 33-GR-FT | 2026-05-05 | |||
| 32-GR-FT | 2026-05-15 | |||
| 03-NR-PG | 2026-03-18 | |||
| 41-NZ-BP | 2026-03-18 | |||
| 70-GP-ZV | 2026-03-25 | |||
| 09-PR-PL | 2021-10-14 | |||
| 25-PK-ZN | 2021-05-25 | |||
| 07-NT-SL | 2025-12-22 | |||
| 91-PK-JS | 2025-04-14 | |||
| 21-PN-TK | 2023-04-30 | |||
| 34-NS-TJ | 2025-05-24 | |||
| 61GTSF | 2020-08-31 | |||
| 19-GR-NS | 2023-10-05 | |||
| 35-PJ-LS | 2026-02-20 | |||
| 08-PG-VV | 2024-02-09 | |||
| 36-PL-GV | 2021-05-20 | |||
| 04-NP-SB | 2020-07-06 | |||
| 70GPRP | 2021-04-02 | |||
| 81-NT-TX | 2025-01-10 | |||
| 29PGPR | 2022-03-07 | |||
| 27-NT-PX | 2024-06-03 | |||
| 20-NN-NT | 2022-02-24 | |||
| 07-PD-PZ | 2025-03-15 | |||
| 88-NT-BG | 2023-03-20 | |||
| 67-PF-XP | 2021-09-01 | |||
| 29-NT-PX | 2023-10-28 |