Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.521,-
Nee
2004
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Getz met kenteken 34-PH-HF is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 86 pk. Dit model beschikt over een 1341 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.7 liter per 100 km. Met een massa van 1.072 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 44 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-09-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1341 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 86 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1165 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1500 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-06-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-06-25 |
| APK vervaldatum | 2026-09-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Getz hatchback
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.199 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Getz
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 201.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 32 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1172 |
| Periode | 2004-01-21 - 2006-02-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1721 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 283 | 3 | € 2.816,- | |
| 2004 | 1512 | 6 | € 2.452,- | |
| 2004 | 1512 | 6 | € 2.452,- | |
| 2005 | 21 | 2 | € 14.441,- | € 2.836,- |
| 2005 | 203 | 0 | € 13.092,- | € 2.488,- |
| 2005 | 203 | 0 | € 13.092,- | € 2.488,- |
| 2006 | 6 | 0 | € 13.358,- | € 2.561,- |
| 2006 | 6 | 0 | € 13.358,- | € 2.561,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 36-NT-RN | |||
| 08-RG-KD | |||
| 93-PS-VF | |||
| 96-NZ-PG | |||
| 27-PB-PV | |||
| 89-RF-XS | |||
| 94-NT-RN | |||
| 87-NS-KL | |||
| 29-NT-VN | |||
| 85-NX-GR | |||
| 10-PL-ZJ | |||
| 48-NZ-RL | |||
| 62-PL-ZJ | |||
| 50-NZ-PG | |||
| 21-RP-FB | |||
| 85-PF-LD | |||
| 69-RP-GG | |||
| 58-RJ-XT | |||
| 69-RP-NB | |||
| 91-PG-SJ | |||
| 79-NV-FS | |||
| 87-PK-VH | |||
| 35-NT-PK | |||
| 09-PT-JF | |||
| 89-PB-FP | |||
| 67-RJ-KR | |||
| 73-RK-PK | |||
| 01-NZ-KZ | |||
| 93-PD-TH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-PB-TS | 2026-05-21 | |||
| 90-NZ-GN | 2026-05-12 | |||
| 70-PR-TJ | 2026-05-21 | |||
| 12-PF-BR | 2026-04-29 | |||
| 28-NP-PV | 2026-04-28 | |||
| 02-PB-SF | 2026-04-22 | |||
| 10-NZ-DS | 2026-04-16 | |||
| 32-PS-KD | 2026-04-14 | |||
| 83-PG-SK | 2026-04-09 | |||
| 66-PB-SB | 2026-05-12 | |||
| 08-PF-XB | 2026-04-07 | |||
| 32-NT-RN | 2026-05-06 | |||
| 19-PB-PV | 2026-05-04 | |||
| 41-PB-NG | 2026-04-29 | |||
| 78-PN-JB | 2026-04-05 | |||
| 63-PR-DZ | 2026-04-03 | |||
| 81-PL-BR | 2026-03-31 | |||
| 23-PB-PV | 2026-04-05 | |||
| 48-NX-BG | 2026-04-14 | |||
| 37-NT-HH | 2026-03-25 | |||
| 33-NP-PP | 2026-03-23 | |||
| 42-PH-NB | 2026-04-30 | |||
| 08-NP-TB | 2026-04-02 | |||
| 99-PF-LB | 2026-04-03 | |||
| 05-PP-NS | 2026-03-31 | |||
| 38-PB-XD | 2026-03-14 | |||
| 28-PF-GG | 2026-03-13 | |||
| 09-PD-BD | 2026-03-12 | |||
| 06-PS-VG | 2026-03-14 | |||
| 32-PD-TH | 2026-03-13 |