Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.488,-
Nee
2004
2026-01-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 307 SW met kenteken 32-NS-DP is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 136 pk. Dit model beschikt over een 1997 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.9 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.466 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 126 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 243 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1517 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1977 kg |
| Lengte | 4,42 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,71 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-30 |
| APK vervaldatum | 2027-01-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 307 SW stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.650 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.100 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 307 SW
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.650,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 234.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 992 |
| Periode | 2002-05-03 - 2008-03-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1851 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 193 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 953 | 100 | € 4.753,- | |
| 2002 | 130 | 7 | € 5.430,- | |
| 2002 | 953 | 100 | € 4.753,- | |
| 2003 | 636 | 45 | € 25.310,- | € 5.850,- |
| 2003 | 3044 | 177 | € 4.936,- | |
| 2003 | 3044 | 177 | € 4.936,- | |
| 2004 | 577 | 42 | € 6.029,- | |
| 2004 | 3186 | 104 | € 23.550,- | € 5.129,- |
| 2004 | 3186 | 104 | € 23.550,- | € 5.129,- |
| 2005 | 215 | 38 | € 29.068,- | € 6.441,- |
| 2005 | 2441 | 108 | € 24.618,- | € 5.471,- |
| 2005 | 2442 | 109 | € 24.618,- | € 5.471,- |
| 2006 | 2005 | 95 | € 25.365,- | € 5.782,- |
| 2006 | 2005 | 95 | € 25.365,- | € 5.782,- |
| 2006 | 179 | 26 | € 27.427,- | € 6.235,- |
| 2007 | 1326 | 47 | € 25.295,- | € 5.818,- |
| 2007 | 108 | 32 | € 27.769,- | € 6.515,- |
| 2007 | 1326 | 47 | € 25.295,- | € 5.818,- |
| 2008 | 297 | 13 | € 25.418,- | € 5.813,- |
| 2008 | 6 | 3 | € 27.485,- | € 4.438,- |
| 2008 | 297 | 13 | € 25.418,- | € 5.813,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 25.995,- | € 5.875,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 25.995,- | € 5.875,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 96-LS-RL | |||
| 41-NB-KP | |||
| 84-NG-BP | |||
| 37-NT-JD | |||
| 21-TJ-GP | |||
| 52-PX-BG | |||
| 52-PX-LS | |||
| 08PZFT | |||
| 40-SG-JR | |||
| 55-NR-HJ | |||
| 44-NK-ND | |||
| 56-RD-NR | |||
| 81-PB-HX | |||
| 77-ST-DG | |||
| 13-TJ-GP | |||
| 07-PK-XT | |||
| 53-NF-TT | |||
| 73-PG-PP | |||
| 18-TX-LS | |||
| 39-SP-PK | |||
| 93-NS-RZ | |||
| 29-LL-PH | |||
| 15-NG-SH | |||
| 72-PZ-FS | |||
| 51-NP-NN | |||
| 72-RH-JJ | |||
| 30-SZ-SP | |||
| 27-PR-XJ | |||
| 81-XD-XH | |||
| 78-NS-TH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 44-SF-NG | 2026-05-24 | |||
| 47-SV-KH | 2026-05-28 | |||
| 52-NN-VX | 2026-05-27 | |||
| 22-SN-JZ | 2026-05-24 | |||
| 31-SZ-SP | 2026-05-27 | |||
| 31-NS-DP | 2026-05-21 | |||
| 21-TT-DH | 2026-05-21 | |||
| 65-ZL-HG | 2026-05-20 | |||
| 55-PP-LB | 2026-05-28 | |||
| 54-XP-ZB | 2026-05-26 | |||
| 32-TN-VV | 2026-05-23 | |||
| 92-ZFJ-3 | 2026-05-21 | |||
| 95-PV-DN | 2026-05-16 | |||
| 85-TD-LP | 2026-05-20 | |||
| 29-PR-PK | 2026-05-20 | |||
| 54-LN-RP | 2026-05-23 | |||
| 84-PR-LD | 2026-05-16 | |||
| 95-LL-NF | 2026-05-13 | |||
| 64-LL-LD | 2026-05-18 | |||
| 13-XH-ZB | 2026-05-18 | |||
| 84-RF-ZL | 2026-05-14 | |||
| 77-NT-XB | 2026-05-16 | |||
| 02-TG-DB | 2026-05-17 | |||
| 42-NZ-NP | 2026-05-12 | |||
| 09-NP-JT | 2026-05-13 | |||
| 03-SN-RX | 2026-05-26 | |||
| 97-RJ-BR | 2026-05-22 | |||
| 94-RZ-SG | 2026-05-10 | |||
| 59-SV-LV | 2026-05-08 | |||
| 99-RN-NP | 2026-05-09 |