Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz S 350 Cdi met kenteken 32-LRD-1 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. In juni 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 235 pk. De motor heeft een inhoud van 2987 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.6 liter per 100 km. Met 1.955 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Dit voertuig moet over 408 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 11.300.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2987 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 236 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1955 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2550 kg |
| Lengte | 5,13 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 3,04 m |
| Eerste registratie | 2009-08-13 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2010-06-24 |
| APK vervaldatum | 2025-04-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz S 350 Cdi sedan
|
Nu te koop
4 auto’s |
|
|
Recent te koop
25 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz S 350 Cdi
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 869 |
| Periode | 2009-06-26 - 2010-11-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 64 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 29 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 45% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 20 | 11 | € 124.753,- | € 20.586,- |
| 2010 | 44 | 18 | € 122.635,- | € 25.101,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 6-TFZ-98 | 2026-04-13 | |||
| 01-JTS-9 | 2023-09-23 | |||
| 51-LJD-3 | 2025-02-17 | |||
| 27RBN9 | 2025-01-05 | |||
| 15-RJX-1 | 2023-11-02 | |||
| 90PRT8 | 2020-06-25 | |||
| K-751-JS | 2022-02-09 | |||
| 96-LVX-5 | 2024-12-11 | |||
| 35-NJP-5 | 2023-07-29 | |||
| 44JRG9 | 2020-05-28 | |||
| RK-120-D | 2022-07-06 | |||
| 97-JPR-5 | 2023-01-14 | |||
| NV-762-Z | 2024-03-30 | |||
| 74-KRT-3 | 2024-12-18 | |||
| SP-589-H | 2023-12-10 | |||
| 05-PFZ-3 | 2023-01-14 | |||
| G-499-TZ | 2025-01-30 | |||
| 65SGK1 | 2021-04-02 | |||
| PN-309-K | 2020-09-22 | |||
| 27-KPP-8 | 2021-11-03 | |||
| 24-NDK-7 | 2021-05-07 | |||
| 86KRG3 | 2020-12-26 | |||
| 55-KPV-5 | 2021-06-03 | |||
| 41-PZR-8 | 2022-10-06 | |||
| 2-SFV-47 | 2022-02-11 |