Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.942,-
Nee
2001
2024-03-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Arosa met kenteken 32-HD-VS is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Deze auto weegt 974 kg. Dit voertuig is al 788 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 28-10-2026. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1053 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1400 kg |
| Lengte | 3,55 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,32 m |
| Tenaamstelling | 2024-03-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-06-01 |
| APK vervaldatum | 2026-10-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Arosa hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.372 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.395 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Arosa
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
2 jaren5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.372,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 177.980 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 885 |
| Periode | 2000-09-20 - 2006-06-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5016 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 110 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 253 | 1 | € 1.803,- | |
| 2000 | 253 | 1 | € 1.803,- | |
| 2001 | 1607 | 33 | € 2.017,- | |
| 2001 | 205 | 1 | € 2.543,- | |
| 2001 | 1607 | 33 | € 2.017,- | |
| 2002 | 162 | 1 | € 2.691,- | |
| 2002 | 1125 | 34 | € 2.232,- | |
| 2002 | 1125 | 34 | € 2.232,- | |
| 2003 | 84 | 1 | € 2.749,- | |
| 2003 | 967 | 21 | € 2.287,- | |
| 2003 | 967 | 21 | € 2.287,- | |
| 2004 | 761 | 19 | € 2.249,- | |
| 2004 | 761 | 19 | € 2.249,- | |
| 2004 | 70 | 0 | € 2.676,- | |
| 2005 | 298 | 1 | € 2.106,- | |
| 2005 | 8 | 0 | € 2.366,- | |
| 2005 | 298 | 1 | € 2.106,- | |
| 2006 | 5 | 1 | € 2.056,- | |
| 2006 | 5 | 1 | € 2.056,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 77-JP-DJ | |||
| 30-LF-GJ | |||
| 69-LG-PT | |||
| 30-LN-LL | |||
| 87-JV-TT | |||
| 65-NS-PF | |||
| 56-GN-JT | |||
| 56-LJ-KD | |||
| 32-JJ-JH | |||
| 67-NJ-KS | |||
| 07-LH-HX | |||
| 31-NJ-JP | |||
| 39-JF-VG | |||
| 83-LH-KL | |||
| 56-GV-XL | |||
| 63-PZX-3 | |||
| 47-HD-VS | |||
| 21-HS-LF | |||
| 31RGJH | |||
| 20-LS-XB | |||
| 29-JF-LN | |||
| 73-GX-RJ | |||
| 90-LL-DX | |||
| 65-JH-RX | |||
| 58-LXS-2 | |||
| 57-LN-DL | |||
| 41-JH-FX | |||
| 32-NJ-DS | |||
| 32-JK-GS | |||
| 66-NN-SK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 18-JK-GS | 2026-05-19 | |||
| 98-HD-XZ | 2026-05-17 | |||
| 43-NS-PF | 2026-05-20 | |||
| 83-ND-VL | 2026-05-16 | |||
| 97-NS-PF | 2026-05-19 | |||
| 16-LF-NK | 2026-05-22 | |||
| 53-GJ-NZ | 2026-05-18 | |||
| 15-LV-DL | 2026-05-21 | |||
| 45-HF-FF | 2026-05-18 | |||
| 74-HG-ZK | 2026-05-22 | |||
| 80-LB-BZ | 2026-05-08 | |||
| 31-LV-ZN | 2026-05-10 | |||
| 81-HJ-ND | 2026-05-05 | |||
| 35-HX-PB | 2026-05-05 | |||
| 72-LN-DK | 2026-05-05 | |||
| 44-JV-ZX | 2026-05-14 | |||
| 31-NS-PG | 2026-05-05 | |||
| 82-NR-RH | 2026-05-03 | |||
| 93-LK-RX | 2026-05-01 | |||
| 53-HL-SF | 2026-05-11 | |||
| 64-NG-GV | 2026-04-30 | |||
| 24-GV-RD | 2026-04-30 | |||
| 55-PD-JB | 2026-05-05 | |||
| 27-HP-SL | 2026-04-27 | |||
| 32-JP-NP | 2026-05-02 | |||
| 80-PT-HP | 2026-05-20 | |||
| 42-HK-SB | 2026-04-30 | |||
| 15-PT-VT | 2026-05-23 | |||
| 26-RL-BH | 2026-05-21 | |||
| 42-GF-NS | 2026-05-24 |