Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.966,-
Nee
2004
2024-07-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-5 met kenteken 31-PN-PK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 185 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2290 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.9 l/100 km. Dankzij 1.570 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 17-11-2025. Dit voertuig heeft 9 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2290 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 185 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1675 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2050 kg |
| Lengte | 4,83 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-16 |
| APK vervaldatum | 2025-11-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-5 sedan
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 3.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.599 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,509 recente eigenaren
Eerste registratie
SAAB 9-5
Eigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 3.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 220.018 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1408 |
| Periode | 1998-04-03 - 2009-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 212 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 19 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 18 | 1 | € 11.412,- | |
| 1998 | 38 | 3 | € 12.225,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 1999 | 16 | 1 | € 11.531,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2000 | 25 | 1 | € 12.015,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2001 | 61 | 3 | € 11.919,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2002 | 68 | 5 | € 11.978,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 53 | 5 | € 12.235,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 54 | 3 | € 53.750,- | € 11.758,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2005 | 29 | 2 | € 46.977,- | € 12.216,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2006 | 45 | 2 | € 52.068,- | € 13.014,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2007 | 27 | 4 | € 50.004,- | € 13.098,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2008 | 9 | 2 | € 53.647,- | € 9.459,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 70-HG-PB | 2026-04-29 | |||
| 89-LZ-GV | 2026-04-25 | |||
| 41-GP-RH | 2026-04-23 | |||
| 11-ZJ-LH | 2026-04-17 | |||
| 34-SJ-HX | 2026-05-20 | |||
| XT-DJ-77 | 2026-03-27 | |||
| 36-SG-HL | 2026-04-14 | |||
| 60-HH-SK | 2026-03-26 | |||
| 64-SN-TG | 2026-04-11 | |||
| 05-LNT-8 | 2026-05-21 | |||
| 25-DF-LT | 2026-03-23 | |||
| 43-JJ-DV | 2026-05-11 | |||
| 85-RK-HH | 2026-03-11 | |||
| 54-HX-JX | 2026-03-13 | |||
| XL-228-H | 2026-03-08 | |||
| 10-SX-BK | 2026-03-22 | |||
| 67-JNN-9 | 2021-02-24 | |||
| 66-RF-TV | 2025-04-14 | |||
| 10PSSZ | 2021-01-12 | |||
| 57-HN-VH | 2022-09-19 | |||
| 53-HX-JX | 2025-10-07 | |||
| 15-HB-KL | 2022-02-03 | |||
| 07-JFX-8 | 2026-01-17 | |||
| 54NXRS | 2021-09-04 | |||
| 93-RG-ZT | 2022-02-26 | |||
| 96LRNV | 2021-04-11 | |||
| 67-LK-FB | 2020-06-02 | |||
| 89-NZ-BH | 2024-07-24 | |||
| 72-GL-NV | 2020-12-29 | |||
| 42-PB-DL | 2023-11-15 |