Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.196,-
Nee
2003
2023-10-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken 31-NH-FL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 113 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.250 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 941 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 742 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 113 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,21 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2023-10-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-09-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-09-23 |
| APK vervaldatum | 2024-05-12 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
8 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 897 |
| Periode | 2003-03-20 - 2007-01-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1218 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-RB-ZP | 2026-05-20 | |||
| 75-RR-ZN | 2026-05-21 | |||
| 59-RG-KV | 2026-05-13 | |||
| 48-TF-GS | 2026-05-12 | |||
| 07-ST-PG | 2026-05-15 | |||
| 56-RF-ZN | 2026-04-18 | |||
| 41-PB-KG | 2026-04-14 | |||
| 93-RB-HV | 2026-04-08 | |||
| 81-PL-KT | 2026-05-08 | |||
| 80-PT-NZ | 2026-05-06 | |||
| 67-RK-GN | 2026-04-03 | |||
| 85-PR-HR | 2026-03-21 | |||
| 21-PS-KT | 2026-03-16 | |||
| 95-SP-KG | 2026-03-14 | |||
| 32-PL-RV | 2026-03-12 | |||
| 03-SH-NG | 2026-03-13 | |||
| 84-RB-HD | 2026-03-12 | |||
| 39-NS-GT | 2025-03-26 | |||
| 08NTTZ | 2022-07-06 | |||
| 91PJVZ | 2021-10-01 | |||
| 60NSLG | 2020-09-17 | |||
| 98RKXZ | 2020-12-25 | |||
| 35-NV-GL | 2023-08-28 | |||
| 64-RL-XG | 2025-04-20 | |||
| 07-PX-ZG | 2022-06-13 | |||
| 17-PT-HS | 2025-03-13 | |||
| 54PFJK | 2021-06-22 | |||
| 11-SL-PR | 2020-05-25 | |||
| 24NSGT | 2020-10-10 | |||
| 72NXHL | 2022-04-27 |