Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.172,-
Nee
2001
2020-12-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota MR2 met kenteken 31-GT-RL is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1794 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.4 l/100 km. Met een massa van 1.050 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 1992 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-07-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1794 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1090 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1225 kg |
| Lengte | 3,89 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,25 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2020-12-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-03-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-03-22 |
| APK vervaldatum | 2026-07-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota MR2 cabriolet
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 5.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota MR2
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
27 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 5.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 191.315 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1499 |
| Periode | 2000-01-01 - 2006-04-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1044 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 342 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 436 | 129 | € 31.018,- | € 7.377,- |
| 2000 | 436 | 129 | € 31.018,- | € 7.377,- |
| 2001 | 242 | 89 | € 7.221,- | |
| 2001 | 242 | 89 | € 7.221,- | |
| 2002 | 123 | 34 | € 7.137,- | |
| 2002 | 123 | 34 | € 7.137,- | |
| 2003 | 108 | 38 | € 7.911,- | |
| 2003 | 108 | 38 | € 7.911,- | |
| 2004 | 64 | 24 | € 8.074,- | |
| 2004 | 64 | 24 | € 8.074,- | |
| 2005 | 66 | 25 | € 34.817,- | € 7.748,- |
| 2005 | 66 | 25 | € 34.817,- | € 7.748,- |
| 2006 | 5 | 3 | € 35.590,- | € 6.182,- |
| 2006 | 5 | 3 | € 35.590,- | € 6.182,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 65-GZ-KL | 2026-04-30 | |||
| 77-FV-LL | 2026-05-21 | |||
| 53-GB-JH | 2026-05-20 | |||
| K-498-SV | 2026-04-17 | |||
| 62-LP-FH | 2026-04-16 | |||
| 39-XB-HR | 2026-04-15 | |||
| 94-GZ-FF | 2026-04-12 | |||
| 34-LV-LL | 2026-04-10 | |||
| 91-GH-NJ | 2026-03-23 | |||
| KD-530-F | 2026-03-23 | |||
| 50-HJ-PH | 2026-03-23 | |||
| RR-281-T | 2021-01-26 | |||
| 90-XL-GF | 2020-10-05 | |||
| 55-NL-NJ | 2024-03-16 | |||
| 7-SVL-89 | 2020-08-05 | |||
| 21-HJ-VJ | 2025-11-06 | |||
| 1-KHR-58 | 2020-10-20 | |||
| ZB-718-X | 2020-08-19 | |||
| 32-ZR-ZG | 2025-10-25 | |||
| 69-FP-ZX | 2020-09-21 | |||
| NK-683-G | 2025-01-15 | |||
| 04-XV-ND | 2022-02-17 | |||
| 44-GSB-6 | 2023-09-26 | |||
| 77-JTB-4 | 2026-01-24 | |||
| 17-FS-RH | 2022-07-04 | |||
| XN-729-X | 2020-09-10 | |||
| 97-LFH-5 | 2024-07-11 | |||
| 64-JJ-RN | 2020-05-21 | |||
| 44-FN-TZ | 2022-05-22 | |||
| 09-HD-KR | 2021-05-11 |