Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.858,-
Nee
2006
2026-02-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 29-SJ-PD is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 98 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.220 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 87 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 03-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1305 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 3,99 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-01-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-01-27 |
| APK vervaldatum | 2026-07-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.650 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.650,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 185.904 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1046 |
| Periode | 2005-08-31 - 2009-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1485 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 108 | 1 | € 3.878,- | |
| 2005 | 108 | 1 | € 3.878,- | |
| 2006 | 928 | 26 | € 12.594,- | € 3.874,- |
| 2006 | 928 | 26 | € 12.594,- | € 3.874,- |
| 2007 | 420 | 6 | € 3.740,- | |
| 2007 | 420 | 6 | € 3.740,- | |
| 2008 | 25 | 0 | € 3.484,- | |
| 2008 | 25 | 0 | € 3.484,- | |
| 2009 | 4 | 0 | € 3.174,- | |
| 2009 | 4 | 0 | € 3.174,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-SK-ZK | 2026-05-20 | |||
| 45-SF-NT | 2026-05-22 | |||
| 70-SF-HT | 2026-05-22 | |||
| 61-TF-GS | 2026-05-20 | |||
| 95-ZF-TD | 2026-05-15 | |||
| 53-SG-JS | 2026-05-13 | |||
| 44-TT-RZ | 2026-05-05 | |||
| GP-190-G | 2026-05-01 | |||
| 81-XJ-HK | 2026-04-30 | |||
| 61-SH-BS | 2026-05-04 | |||
| 67-SH-RF | 2026-04-23 | |||
| 98-XJ-FZ | 2026-04-16 | |||
| 96-SN-JZ | 2026-04-14 | |||
| 71-XK-TN | 2026-04-10 | |||
| 12-TP-XG | 2026-04-05 | |||
| 66-XH-LP | 2026-04-10 | |||
| 99-TJ-DK | 2026-03-31 | |||
| 64-XK-TN | 2026-03-28 | |||
| 78-XN-KH | 2026-03-31 | |||
| 32-SP-PL | 2026-03-25 | |||
| 99-XV-RF | 2026-03-24 | |||
| 34-SN-NP | 2026-03-24 | |||
| 86-TV-RK | 2026-04-09 | |||
| 62-XK-TN | 2026-04-08 | |||
| 04-ST-HF | 2026-03-20 | |||
| 07-TK-SV | 2026-03-18 | |||
| 82-XB-GT | 2026-03-19 | |||
| 59-SX-PB | 2026-03-19 | |||
| 65-XK-TN | 2026-03-12 | |||
| 59-SH-KF | 2026-03-14 |