Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.009,-
Nee
2005
2026-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Espace met kenteken 29-RK-TT is op kenteken gezet in 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.7 liter per 100 km. Met een massa van 1.760 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 8 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 17-02-2026. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1995 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2475 kg |
| Lengte | 4,66 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,80 m |
| Wielbasis | 2,80 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-05-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-05-24 |
| APK vervaldatum | 2026-02-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
7 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Espace
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
12 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.110,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 273.794 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1197 |
| Periode | 2005-04-09 - 2011-01-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1617 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 76 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 187 | 9 | € 10.562,- | |
| 2005 | 187 | 9 | € 10.562,- | |
| 2005 | 148 | 4 | € 11.520,- | |
| 2006 | 208 | 1 | € 11.994,- | |
| 2006 | 353 | 18 | € 42.310,- | € 10.728,- |
| 2006 | 353 | 18 | € 42.310,- | € 10.728,- |
| 2007 | 279 | 13 | € 47.879,- | € 12.098,- |
| 2007 | 346 | 27 | € 44.345,- | € 11.002,- |
| 2007 | 346 | 27 | € 44.345,- | € 11.002,- |
| 2008 | 264 | 13 | € 48.246,- | € 10.524,- |
| 2008 | 264 | 13 | € 48.246,- | € 10.524,- |
| 2008 | 239 | 10 | € 47.727,- | € 12.326,- |
| 2009 | 220 | 5 | € 43.905,- | € 11.474,- |
| 2009 | 136 | 7 | € 51.521,- | € 13.540,- |
| 2009 | 220 | 5 | € 43.905,- | € 11.474,- |
| 2010 | 245 | 4 | € 43.644,- | € 12.965,- |
| 2010 | 165 | 5 | € 48.211,- | € 15.067,- |
| 2010 | 245 | 4 | € 43.644,- | € 12.965,- |
| 2011 | 2 | 0 | € 42.840,- | € 13.397,- |
| 2011 | 2 | 0 | € 46.138,- | € 15.858,- |
| 2011 | 2 | 0 | € 42.840,- | € 13.397,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 96-RJ-FH | |||
| 58-NFV-6 | |||
| 27-RL-ZL | |||
| 08-RT-FP | |||
| 72-RJ-TP | |||
| 48-RN-HF | |||
| 88-SJ-TK | |||
| 51-SG-FB | |||
| 30-TB-PZ | |||
| 97-SX-PB | |||
| 15-SJ-DR | |||
| 09-TB-ZB | |||
| 42-SZ-SH | |||
| 48-SZ-GF | |||
| 88-XZ-GN | |||
| 70-XL-PT | |||
| 05-XV-RK | |||
| 55-XN-DB | |||
| 10-XD-PB | |||
| 93-XV-RJ | |||
| 91-XV-GX | |||
| 63-XJ-RN | |||
| 89-XR-KH | |||
| 62-XD-VR | |||
| 28-XZ-VS | |||
| 58-TV-TZ | |||
| 18TTPN | |||
| 52-ZG-TB | |||
| 89-ZH-FT | |||
| 95-GRR-4 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GT-455-R | 2026-05-20 | |||
| 33-ZD-LN | 2026-05-19 | |||
| 97-ZD-NH | 2026-05-14 | |||
| 10-XR-ST | 2026-05-14 | |||
| 74-XH-LR | 2026-05-11 | |||
| NT-949-K | 2026-05-11 | |||
| 32-HHR-3 | 2026-05-11 | |||
| 00-LTR-9 | 2026-05-09 | |||
| 15-ZB-VV | 2026-05-08 | |||
| 72-XP-KS | 2026-05-05 | |||
| 47-HKD-3 | 2026-05-05 | |||
| 95-XZ-SH | 2026-05-04 | |||
| 13-SR-VH | 2026-04-28 | |||
| 14-HGG-9 | 2026-04-26 | |||
| 31-GJF-3 | 2026-04-25 | |||
| 05-GHK-3 | 2026-04-24 | |||
| 11-KTJ-3 | 2026-04-24 | |||
| 66-ZP-PJ | 2026-04-21 | |||
| 53-TF-ZX | 2026-04-20 | |||
| 27-TV-KB | 2026-04-20 | |||
| 76-SF-XB | 2026-04-18 | |||
| 06-SB-VT | 2026-04-17 | |||
| 01-SN-GS | 2026-04-16 | |||
| 06-XD-RR | 2026-04-16 | |||
| 18-TB-SZ | 2026-04-12 | |||
| 08-LXR-8 | 2026-04-10 | |||
| 62-KLD-4 | 2026-04-10 | |||
| 21-SB-JV | 2026-04-09 | |||
| 68-RL-LS | 2026-04-07 | |||
| 69-XT-LN | 2026-04-04 |