Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.027,-
Nee
2001
2026-02-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Yaris met kenteken 29-HP-XX is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 68 pk. De motor heeft een inhoud van 998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.7 l/100 km. Met slechts 945 kg is deze auto licht en wendbaar. Sinds 107 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-11-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 68 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1040 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1350 kg |
| Lengte | 3,76 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,37 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-13 |
| APK vervaldatum | 2026-11-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Yaris hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Yaris
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
3 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De ontsteker van de voorste passagiersairbag kan, na eerder te zijn vervangen, bij het activeren nog een te hoge druk opbouwen. Hierdoor kan de ontsteker scheuren, de behuizing beschadigen en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten.
Als gevolg van metaaldelen die door de airbag heen dringen kan de airbag niet goed werken en kan de bestuurder en/of kunnen inzittenden verwonden.
De producent neemt maatregelen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de airbagontsteker voor een verbeterde versie vervangen.
Bij het activeren van de voorste passagiersairbags kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaasmechanisme de behuizing van de airbag losraken.
Wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd en raakt de behuizing los, dan zal de airbag geen bescherming bieden en is er kans op het verwonden van de passagier. Ook kan hierbij warmteontwikkeling niet uitgesloten worden.
De distributeur roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer om een modificatie te laten uitvoeren aan het voertuig. De airbagmodule zal worden vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 219.479 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1225 |
| Periode | 2001-06-06 - 2006-02-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4287 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 288 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 767 | 23 | € 2.193,- | |
| 2001 | 767 | 23 | € 2.193,- | |
| 2002 | 1656 | 70 | € 2.094,- | |
| 2002 | 1656 | 70 | € 2.094,- | |
| 2003 | 107 | 12 | € 2.662,- | |
| 2003 | 783 | 58 | € 13.050,- | € 2.286,- |
| 2003 | 783 | 58 | € 13.050,- | € 2.286,- |
| 2004 | 109 | 8 | € 2.759,- | |
| 2004 | 624 | 70 | € 13.242,- | € 2.433,- |
| 2004 | 623 | 69 | € 13.242,- | € 2.434,- |
| 2005 | 58 | 0 | € 14.338,- | € 2.821,- |
| 2005 | 453 | 65 | € 13.235,- | € 2.467,- |
| 2005 | 453 | 65 | € 13.235,- | € 2.467,- |
| 2006 | 4 | 2 | € 15.515,- | € 732,- |
| 2006 | 4 | 2 | € 15.515,- | € 732,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 28-LL-JD | |||
| 05-JN-ZK | |||
| 02-NZ-LF | |||
| 92-JX-RF | |||
| 88-JJ-ZB | |||
| 08-NT-RV | |||
| 24-NV-VV | |||
| 27-PG-RL | |||
| 97-LR-PZ | |||
| 58-LR-LD | |||
| 74-HS-DX | |||
| 45-NR-GZ | |||
| 23-JZ-TN | |||
| 45-PD-XD | |||
| 54-LZ-ZP | |||
| 67-LB-HP | |||
| 71-PT-ZS | |||
| 04-PL-RK | |||
| 25-NN-GN | |||
| 70-PS-VJ | |||
| 42-PJ-HZ | |||
| 95-JH-FP | |||
| 62-LF-NX | |||
| 35-RN-GL | |||
| 52-HN-RG | |||
| 03-LP-ZJ | |||
| HP-210-S | |||
| 54-PX-RJ | |||
| 19-PP-FG | |||
| 55-PH-XN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-LS-JD | 2026-05-12 | |||
| 57-HX-FV | 2026-05-12 | |||
| 54-PV-JN | 2026-05-06 | |||
| 67-PB-FX | 2026-05-04 | |||
| 56-NN-ZR | 2026-05-20 | |||
| 48-HN-BS | 2026-04-28 | |||
| JR-826-H | 2026-05-08 | |||
| 13-RF-BP | 2026-04-28 | |||
| 93-JX-RF | 2026-04-26 | |||
| 46-LH-ZL | 2026-04-30 | |||
| 02-HN-GP | 2026-04-22 | |||
| 44-NT-LJ | 2026-04-20 | |||
| 20-LF-GD | 2026-04-23 | |||
| 42-LZ-ZR | 2026-05-19 | |||
| 78-LF-RD | 2026-04-18 | |||
| 40-NH-TR | 2026-04-17 | |||
| 13-HP-SG | 2026-04-19 | |||
| 75-HS-DX | 2026-04-19 | |||
| 62-NK-BB | 2026-04-11 | |||
| 49-JR-PT | 2026-04-09 | |||
| 23-NB-LL | 2026-04-20 | |||
| 62-RF-ZB | 2026-04-23 | |||
| 49-HZ-RS | 2026-05-21 | |||
| KX-973-K | 2026-05-20 | |||
| 73-PK-VP | 2026-04-06 | |||
| 48-RT-GD | 2026-04-30 | |||
| 42-JG-JF | 2026-05-09 | |||
| 68-JG-NJ | 2026-04-28 | |||
| 92-LF-BZ | 2026-04-24 | |||
| KD-702-F | 2026-05-21 |