Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.835,-
Nee
2001
2026-05-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 29-GZ-RX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 58 pk. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.9 l/100 km. Met slechts 933 kg is deze auto licht en wendbaar. Dit voertuig is al 13 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 28-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 59 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 991 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-05-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-05-05 |
| APK vervaldatum | 2027-05-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
19 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 195.200 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1230 |
| Periode | 2000-10-20 - 2005-07-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 603 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 7 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 75 | 0 | € 1.387,- | |
| 2000 | 74 | 0 | € 1.801,- | |
| 2000 | 75 | 0 | € 1.387,- | |
| 2001 | 416 | 6 | € 1.785,- | |
| 2001 | 1218 | 4 | € 1.209,- | |
| 2001 | 1218 | 4 | € 1.209,- | |
| 2002 | 111 | 0 | € 1.705,- | |
| 2002 | 298 | 5 | € 1.201,- | |
| 2002 | 298 | 5 | € 1.201,- | |
| 2003 | 7 | 3 | € 1.453,- | |
| 2003 | 7 | 3 | € 1.453,- | |
| 2004 | 4 | 2 | € 1.230,- | |
| 2004 | 4 | 2 | € 1.230,- | |
| 2005 | 13 | 5 | € 1.428,- | |
| 2005 | 13 | 5 | € 1.428,- | |
| 2005 | 2 | 1 | € 1.261,- | |
| 2006 | 5 | 3 | € 1.680,- | |
| 2006 | 5 | 3 | € 1.680,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 83-HX-FH | 2026-05-16 | |||
| 55-HS-HS | 2026-05-09 | |||
| 54-HS-HS | 2026-05-05 | |||
| 63-GS-TG | 2026-05-02 | |||
| 48-HJ-RL | 2026-04-30 | |||
| 63-HN-DT | 2026-05-02 | |||
| 97-GG-ZX | 2026-05-21 | |||
| 18-GV-FX | 2026-05-15 | |||
| 32-GJ-JB | 2026-04-20 | |||
| 73-GG-RH | 2026-04-16 | |||
| 33-HS-SH | 2026-04-14 | |||
| 11-GX-GF | 2026-05-21 | |||
| 69-HN-JV | 2026-05-21 | |||
| 86-HV-ZH | 2026-04-13 | |||
| 75-HH-NZ | 2026-04-07 | |||
| 38-HP-NJ | 2026-03-26 | |||
| 22-HN-PZ | 2026-03-24 | |||
| 06-KFR-5 | 2026-03-23 | |||
| 27-HX-FL | 2026-03-17 | |||
| 61-HV-ZH | 2026-03-11 | |||
| 03-GL-JD | 2026-03-09 | |||
| 95-HK-ZB | 2026-03-05 | |||
| 44-GX-GF | 2026-03-04 | |||
| 17-HV-HX | 2026-03-27 | |||
| 38-GS-TG | 2026-03-11 | |||
| 24-GP-TJ | 2022-02-03 | |||
| 84-HR-KL | 2023-12-05 | |||
| 67-GS-TG | 2024-12-21 | |||
| 28-HN-ZX | 2025-01-29 | |||
| 58-HK-VX | 2023-11-10 |