Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.868,-
Nee
2001
2026-01-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Corsa met kenteken 28-HT-PJ is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1199 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.035 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 30-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1035 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1455 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-11-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-11-30 |
| APK vervaldatum | 2026-11-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Corsa hatchback
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 899 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.350 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Corsa
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 899,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 294.070 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1018 |
| Periode | 2000-12-07 - 2004-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2382 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 131 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 8 | 1 | € 3.111,- | |
| 2000 | 8 | 1 | € 3.111,- | |
| 2001 | 202 | 9 | € 3.364,- | |
| 2001 | 642 | 30 | € 3.158,- | |
| 2001 | 642 | 30 | € 3.158,- | |
| 2002 | 182 | 9 | € 3.163,- | |
| 2002 | 591 | 20 | € 2.899,- | |
| 2002 | 591 | 20 | € 2.896,- | |
| 2003 | 116 | 0 | € 3.203,- | |
| 2003 | 614 | 42 | € 13.359,- | € 2.840,- |
| 2003 | 613 | 41 | € 13.359,- | € 2.838,- |
| 2004 | 109 | 9 | € 3.076,- | |
| 2004 | 527 | 38 | € 16.285,- | € 2.874,- |
| 2004 | 527 | 38 | € 16.285,- | € 2.874,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 87-JK-RB | 2026-05-16 | |||
| 33-JG-PP | 2026-05-12 | |||
| 71-HX-XX | 2026-05-09 | |||
| 94-HJ-VT | 2026-05-08 | |||
| 06-NT-KB | 2026-05-19 | |||
| 27-PL-SR | 2026-05-01 | |||
| 34-PD-GK | 2026-04-28 | |||
| 45-NF-BJ | 2026-04-24 | |||
| 03-LX-LV | 2026-04-16 | |||
| 10-PD-NX | 2026-04-04 | |||
| 29-NH-XH | 2026-04-01 | |||
| 37-LS-ZB | 2026-03-29 | |||
| 93-NX-NT | 2026-04-01 | |||
| 44-NH-GD | 2026-04-17 | |||
| 62-JL-DB | 2026-03-19 | |||
| 7-KVF-21 | 2026-03-20 | |||
| 40-PK-XJ | 2026-03-30 | |||
| 50-ZK-HH | 2026-03-15 | |||
| 60-JH-TD | 2026-03-11 | |||
| 82-PB-XD | 2026-03-25 | |||
| 13-GT-GS | 2026-03-10 | |||
| 95-HT-JX | 2026-03-23 | |||
| JZ-721-J | 2026-03-08 | |||
| 03-NF-DF | 2026-04-07 | |||
| 84-GX-GF | 2026-03-05 | |||
| 57-LJ-RH | 2026-03-13 | |||
| 07-JH-VP | 2026-03-01 | |||
| 19-NZ-BB | 2026-03-07 | |||
| 42-JH-LR | 2026-02-26 | |||
| 41-JL-VK | 2026-02-26 |