Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.946,-
Nee
2006
2026-03-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Mazda 6 met kenteken 28-TD-KH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 147 pk. Dit model beschikt over een 1999 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met 1.420 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 56 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 22-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 147 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1420 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1885 kg |
| Lengte | 4,69 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-07-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-07-25 |
| APK vervaldatum | 2026-09-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Mazda 6 hatchback
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.592 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Mazda 6
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De druk van de gasontsteker van de bestuurders- en passagiersairbag-gasontsteker kan als gevolg van een onjuist productieproces afwijken. Hierdoor bestaat de mogelijkheid dat de interne gasdruk van de ontsteker te groot wordt.
Tijdens het activeren van de airbag kunnen kleine stukjes metaal van de behuizing afbreken. Deze stukjes metaal kunnen de inzittenden verwonden.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd spoedig een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de gasontstekers vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.592,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 220.388 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1131 |
| Periode | 2002-07-16 - 2011-05-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1039 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 37 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 57 | 0 | € 6.262,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 6.478,- | |
| 2002 | 57 | 0 | € 6.262,- | |
| 2003 | 74 | 5 | € 6.655,- | |
| 2003 | 122 | 2 | € 6.230,- | |
| 2003 | 122 | 2 | € 6.230,- | |
| 2004 | 111 | 2 | € 6.360,- | |
| 2004 | 111 | 2 | € 6.360,- | |
| 2004 | 36 | 1 | € 6.868,- | |
| 2005 | 119 | 4 | € 6.623,- | |
| 2005 | 119 | 4 | € 6.623,- | |
| 2005 | 27 | 0 | € 7.359,- | |
| 2006 | 85 | 2 | € 7.121,- | |
| 2006 | 43 | 4 | € 7.478,- | |
| 2006 | 85 | 2 | € 7.121,- | |
| 2007 | 66 | 2 | € 29.523,- | € 7.113,- |
| 2007 | 66 | 2 | € 29.523,- | € 7.113,- |
| 2007 | 21 | 2 | € 33.485,- | € 7.289,- |
| 2008 | 233 | 11 | € 27.432,- | € 6.488,- |
| 2008 | 74 | 14 | € 33.588,- | € 7.337,- |
| 2008 | 233 | 11 | € 27.432,- | € 6.488,- |
| 2009 | 157 | 10 | € 31.468,- | € 6.217,- |
| 2009 | 48 | 6 | € 34.096,- | € 6.568,- |
| 2009 | 157 | 10 | € 31.468,- | € 6.217,- |
| 2010 | 87 | 4 | € 29.421,- | € 5.850,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 32.901,- | € 2.700,- |
| 2010 | 87 | 4 | € 29.421,- | € 5.850,- |
| 2011 | 2 | 0 | € 31.004,- | € 6.479,- |
| 2011 | 2 | 0 | € 31.004,- | € 6.479,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 10-JX-XZ | 2026-05-23 | |||
| 41-GNN-9 | 2026-05-16 | |||
| 71-ZN-NR | 2026-05-14 | |||
| 75-NX-XZ | 2026-04-28 | |||
| 43-TS-TB | 2026-05-04 | |||
| 68-SF-KR | 2026-04-25 | |||
| 14-GDN-6 | 2026-05-11 | |||
| 03-ZK-TB | 2026-05-06 | |||
| 69-HVG-9 | 2026-05-23 | |||
| 72-KVP-6 | 2026-05-19 | |||
| 89-KDL-2 | 2026-05-20 | |||
| 69-ZL-TG | 2026-05-16 | |||
| 70-GXV-2 | 2026-05-13 | |||
| 67-HPZ-6 | 2026-05-08 | |||
| 51-ST-PP | 2026-05-05 | |||
| 43-ZR-RH | 2026-05-04 | |||
| 91-TF-GD | 2026-05-02 | |||
| 30-ZP-ZH | 2026-04-15 | |||
| 32-GRR-4 | 2026-05-08 | |||
| 10-NB-DR | 2026-03-30 | |||
| 04-LFJ-3 | 2026-04-06 | |||
| 19-KZB-3 | 2026-04-20 | |||
| 17-ZR-HS | 2026-03-25 | |||
| 67-HLL-2 | 2026-05-17 | |||
| 43-HPF-1 | 2026-04-10 | |||
| 12-LFJ-3 | 2026-03-24 | |||
| 86-ZN-JJ | 2026-03-26 | |||
| T-677-LH | 2026-03-29 | |||
| 15-JGJ-7 | 2026-03-24 | |||
| 23-NF-XB | 2026-03-10 |