Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.737,-
Nee
2004
2026-03-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 28-PH-PS is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1596 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.9 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.108 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-09-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1163 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1540 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-06-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-06-30 |
| APK vervaldatum | 2026-09-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.888 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.888 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.888,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 184.970 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1040 |
| Periode | 2002-04-23 - 2009-03-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1659 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 98 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 184 | 14 | € 3.351,- | |
| 2002 | 184 | 14 | € 3.351,- | |
| 2003 | 465 | 17 | € 3.403,- | |
| 2003 | 465 | 17 | € 3.403,- | |
| 2004 | 55 | 12 | € 3.440,- | |
| 2004 | 131 | 5 | € 3.846,- | |
| 2004 | 55 | 12 | € 3.440,- | |
| 2005 | 155 | 8 | € 18.592,- | € 3.864,- |
| 2005 | 96 | 17 | € 3.538,- | |
| 2005 | 96 | 17 | € 3.538,- | |
| 2006 | 150 | 16 | € 19.295,- | € 4.053,- |
| 2006 | 433 | 22 | € 18.745,- | € 3.547,- |
| 2006 | 433 | 22 | € 18.745,- | € 3.547,- |
| 2007 | 376 | 10 | € 3.671,- | |
| 2007 | 376 | 10 | € 3.671,- | |
| 2007 | 100 | 2 | € 4.216,- | |
| 2008 | 49 | 6 | € 17.755,- | € 3.565,- |
| 2008 | 100 | 4 | € 3.937,- | |
| 2008 | 49 | 6 | € 17.755,- | € 3.565,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 16.696,- | € 4.378,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 16.696,- | € 4.378,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 28-TJ-BV | |||
| 23-NP-GH | |||
| 83-XG-RL | |||
| 17-SB-TK | |||
| 82-XD-ZL | |||
| 30-SR-PP | |||
| 98-ST-TR | |||
| 71-TH-SK | |||
| 90-TL-RJ | |||
| 87-PS-GZ | |||
| 90-NG-XV | |||
| 56-LN-GH | |||
| 89-SN-BG | |||
| 86-ST-GK | |||
| 54-XK-HJ | |||
| 46-TV-VK | |||
| 19-RJ-RP | |||
| 66-NX-TB | |||
| 61-TF-RG | |||
| 55-LJ-GF | |||
| 73-PV-XT | |||
| 34-LX-PD | |||
| 55-RV-XD | |||
| 93-XX-BD | |||
| 15-TV-SV | |||
| 12-XD-SG | |||
| 17-XH-NF | |||
| 26-RS-NK | |||
| 71-NJ-GX | |||
| 92-XG-DJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-NF-KX | 2026-05-28 | |||
| 55-TZ-BT | 2026-05-25 | |||
| 23-LT-PR | 2026-05-22 | |||
| 37-TF-HJ | 2026-05-17 | |||
| 4-XNG-81 | 2026-05-13 | |||
| 45-ST-DZ | 2026-05-16 | |||
| 28-LJ-ST | 2026-05-12 | |||
| 50-JX-BN | 2026-05-05 | |||
| 83-TF-HH | 2026-05-05 | |||
| 96-TG-FZ | 2026-05-09 | |||
| 27-LH-PR | 2026-04-30 | |||
| 78-PP-GJ | 2026-04-28 | |||
| 98-TZ-FT | 2026-04-23 | |||
| 51-TG-BF | 2026-05-12 | |||
| 46-XL-XR | 2026-05-20 | |||
| 01-XZ-DN | 2026-05-18 | |||
| 87-TG-FZ | 2026-05-18 | |||
| 13-GLH-8 | 2026-05-16 | |||
| 36-SB-DB | 2026-05-14 | |||
| 17-XS-FZ | 2026-05-10 | |||
| 16-XB-HH | 2026-05-05 | |||
| 25-TH-TN | 2026-04-28 | |||
| 39-TG-RR | 2026-04-09 | |||
| 82-XH-FZ | 2026-05-12 | |||
| 60-ZG-SR | 2026-04-28 | |||
| 34-XS-LJ | 2026-04-17 | |||
| 89-TJ-FG | 2026-04-09 | |||
| 30-TX-SX | 2026-04-15 | |||
| 2-XZG-62 | 2026-04-14 | |||
| 31-TK-JD | 2026-04-13 |