Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.765,-
Nee
2006
2020-08-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Megane met kenteken 25TKRJ is afkomstig uit het bouwjaar 2006. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Met een massa van 1.465 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2102 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 1902 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Milieulabel | D |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1590 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2020-08-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-10-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-10-23 |
| APK vervaldatum | 2021-03-09 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Megane cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Megane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1047 |
| Periode | 2003-10-29 - 2009-02-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 52 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 21 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 1 | 1 | € 6.600,- | |
| 2003 | 1 | 1 | € 6.600,- | |
| 2004 | 22 | 12 | € 7.100,- | |
| 2004 | 13 | 1 | € 8.110,- | |
| 2004 | 22 | 12 | € 7.100,- | |
| 2005 | 6 | 1 | € 9.042,- | |
| 2005 | 9 | 7 | € 7.643,- | |
| 2005 | 9 | 7 | € 7.643,- | |
| 2006 | 6 | 1 | € 9.057,- | |
| 2006 | 9 | 1 | € 8.653,- | |
| 2006 | 9 | 1 | € 8.653,- | |
| 2007 | 7 | 0 | € 8.447,- | |
| 2007 | 7 | 0 | € 8.447,- | |
| 2007 | 4 | 0 | € 9.496,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 8.682,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 9.065,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 8.682,- | |
| 2009 | 3 | 0 | € 7.854,- | |
| 2009 | 3 | 0 | € 7.854,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 86-ZJ-SN | |||
| 91-SZ-TZ | |||
| 73-PT-FD | |||
| 28-XF-RH | |||
| 44-SJ-XB | |||
| 89-SK-HR | |||
| 34-NZ-ZX | |||
| 76-GBD-2 | |||
| 88-TH-FN | |||
| 51-NT-FN | |||
| 32-SVP-5 | |||
| 20-XS-LP | |||
| 82-ST-ZH | |||
| 17-XS-XG | |||
| 04-GPR-5 | |||
| 06-TJ-PN | |||
| 92-LTL-1 | |||
| 66-TK-BL | |||
| 69-XK-PH | |||
| 64-TK-BL | |||
| 73-XX-HP | |||
| 19-RGB-7 | |||
| 51-RZ-BX | |||
| 13-PH-BX | |||
| 92-PL-BG | |||
| 16-XG-NZ | |||
| 78-NT-BH | |||
| 43-NX-LF | |||
| 14-NX-HN | |||
| 39-XF-NL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 50-XJ-RN | 2026-05-15 | |||
| 81-PD-PZ | 2026-05-13 | |||
| 24-XK-FJ | 2026-05-13 | |||
| 37-GLP-5 | 2026-05-11 | |||
| 28-TD-SV | 2026-05-11 | |||
| 51-SX-HJ | 2026-05-09 | |||
| 86-TK-NF | 2026-05-18 | |||
| TF-590-J | 2026-05-04 | |||
| 94-SN-RX | 2026-04-19 | |||
| 11-GSH-4 | 2026-04-18 | |||
| 50-RZ-XX | 2026-04-27 | |||
| 8-XGT-46 | 2026-05-08 | |||
| 87-HRJ-2 | 2026-04-18 | |||
| 29-PR-NL | 2026-05-20 | |||
| 84-SR-RR | 2026-05-06 | |||
| 26-NT-LT | 2026-04-21 | |||
| 01-RD-XX | 2026-04-03 | |||
| 34-XH-FG | 2026-05-18 | |||
| 02-XT-HN | 2026-04-05 | |||
| 63-GDH-2 | 2026-03-22 | |||
| 92-GGG-8 | 2026-03-25 | |||
| 27-NX-FZ | 2026-04-15 | |||
| 96-SR-JP | 2026-03-17 | |||
| 98-RL-TL | 2026-03-23 | |||
| 34-SK-SX | 2026-03-04 | |||
| 84-XJ-TH | 2026-03-11 | |||
| 62-GHV-9 | 2026-03-02 | |||
| 16-SX-ZF | 2023-06-01 | |||
| 20-RT-TS | 2024-06-26 | |||
| 37-TP-XG | 2023-11-13 |