Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 25-SR-DL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 90 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.276 kg voor optimale prestaties. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-07-2025. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1451 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Eerste registratie | 2006-04-21 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2006-04-21 |
| APK vervaldatum | 2025-07-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 3.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 12 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
2 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 3.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 167.547 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 928 |
| Periode | 2004-11-18 - 2007-03-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1006 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 13 | 3 | € 20.990,- | € 3.543,- |
| 2004 | 13 | 3 | € 20.990,- | € 3.543,- |
| 2005 | 605 | 11 | € 21.215,- | € 4.563,- |
| 2005 | 605 | 11 | € 21.215,- | € 4.563,- |
| 2006 | 386 | 14 | € 4.548,- | |
| 2006 | 386 | 14 | € 4.548,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 4.337,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 4.337,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 55-SV-ZD | 2026-05-15 | |||
| 82-PV-FS | 2026-05-01 | |||
| 93-RB-LD | 2026-04-17 | |||
| 72-SG-ZV | 2026-05-02 | |||
| 90-SK-NP | 2026-05-18 | |||
| 63-TB-XF | 2026-05-16 | |||
| 83-RT-BJ | 2026-04-13 | |||
| 39-RR-JT | 2026-04-07 | |||
| 46-RJ-LB | 2026-05-08 | |||
| 18-RL-VT | 2026-03-28 | |||
| 77-SR-ZK | 2026-03-26 | |||
| 25-SG-HN | 2026-03-24 | |||
| 41-SN-BV | 2026-03-24 | |||
| 18-RK-RD | 2026-04-07 | |||
| 72-SR-NS | 2026-04-04 | |||
| 19-RD-KL | 2026-03-23 | |||
| 88-RH-NT | 2026-03-07 | |||
| 75-SG-ZV | 2026-02-26 | |||
| 55-SP-GB | 2025-03-30 | |||
| 63-SL-RS | 2021-05-26 | |||
| 28-RF-KT | 2024-12-07 | |||
| 92-RL-LL | 2025-03-17 | |||
| 92-RF-RT | 2024-05-31 | |||
| 41RKXV | 2022-08-22 | |||
| 92PVNP | 2021-12-15 | |||
| 37-RR-JR | 2023-07-18 | |||
| 08-RK-XX | 2023-08-24 | |||
| 38-RV-JK | 2025-05-06 | |||
| 28-RH-NX | 2023-07-10 | |||
| 24-RZ-GH | 2023-10-14 |