Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.888,-
Nee
2005
2026-02-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken 25-RX-XT is op kenteken gezet in 2005. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.133 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 92 dagen in bezit. De APK is geldig tot 18-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1313 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1620 kg |
| Lengte | 4,01 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-10-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-10-14 |
| APK vervaldatum | 2026-06-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Polo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.375 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
3 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 217.404 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 23 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1253 |
| Periode | 2004-06-16 - 2009-01-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2126 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 184 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 339 | 22 | € 20.385,- | € 3.601,- |
| 2004 | 1634 | 29 | € 3.260,- | |
| 2004 | 1634 | 29 | € 3.260,- | |
| 2005 | 716 | 36 | € 3.924,- | |
| 2005 | 4443 | 149 | € 18.125,- | € 3.491,- |
| 2005 | 4442 | 148 | € 18.125,- | € 3.491,- |
| 2006 | 744 | 90 | € 20.083,- | € 4.068,- |
| 2006 | 2899 | 254 | € 19.228,- | € 3.576,- |
| 2006 | 2899 | 254 | € 19.228,- | € 3.576,- |
| 2007 | 324 | 36 | € 20.412,- | € 4.219,- |
| 2007 | 26 | 3 | € 3.762,- | |
| 2007 | 26 | 3 | € 3.762,- | |
| 2008 | 2 | 0 | € 18.909,- | € 4.632,- |
| 2008 | 3 | 0 | € 19.122,- | € 4.261,- |
| 2008 | 3 | 0 | € 19.122,- | € 4.261,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 17.203,- | € 4.262,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 57-RS-GG | |||
| 83-PR-DD | |||
| 41-PP-ZX | |||
| 41-PK-FK | |||
| 41-RH-PD | |||
| 62-ST-RR | |||
| 79-RT-DH | |||
| 40-SX-TL | |||
| 53-RN-ST | |||
| 95-RG-XD | |||
| 35-RN-BH | |||
| 84-RN-PZ | |||
| 05-RR-JT | |||
| 18-SG-HV | |||
| 61-RS-SK | |||
| 72-SJ-KJ | |||
| 81-SG-ZG | |||
| 95-RZ-XR | |||
| 28-PR-KX | |||
| 20-SL-TH | |||
| 38-RT-DL | |||
| 43-TB-JV | |||
| 54-SL-TH | |||
| 54-RX-BB | |||
| 05-PZ-RD | |||
| 99-RF-RT | |||
| 95-SH-HZ | |||
| 01-RN-ZK | |||
| 90-XD-SZ | |||
| 07-SP-GB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 57-RG-TG | 2026-05-28 | |||
| 68PRFH | 2026-05-25 | |||
| 06-PL-VF | 2026-05-24 | |||
| 34-SH-HZ | 2026-05-25 | |||
| 49-RX-BB | 2026-05-24 | |||
| 77-PS-HR | 2026-05-23 | |||
| 1-KLR-50 | 2026-05-28 | |||
| 50-SB-XN | 2026-05-19 | |||
| 44-PV-NL | 2026-05-19 | |||
| 98-SH-HN | 2026-05-18 | |||
| 40-RR-HK | 2026-05-22 | |||
| 96-RR-XL | 2026-05-17 | |||
| 17-ZLX-1 | 2026-05-24 | |||
| 75-SB-PN | 2026-05-25 | |||
| 85-ST-VN | 2026-05-17 | |||
| 35-RH-PR | 2026-05-18 | |||
| 07-SB-XP | 2026-05-27 | |||
| 09-SF-ZX | 2026-05-15 | |||
| 99-RK-SH | 2026-05-21 | |||
| 37-RX-RK | 2026-05-15 | |||
| 71-RS-FB | 2026-05-12 | |||
| 45-SF-FT | 2026-05-12 | |||
| 40-RK-NV | 2026-05-22 | |||
| 63-RN-NK | 2026-05-12 | |||
| 01-PV-RN | 2026-05-12 | |||
| 98-SL-ZF | 2026-05-10 | |||
| 22-RL-VV | 2026-05-19 | |||
| 81-TB-JV | 2026-05-11 | |||
| 69-SB-NG | 2026-05-15 | |||
| 02-SG-HS | 2026-05-17 |