Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.333,-
Nee
2005
2022-11-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart forfour met kenteken 25-RX-VS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1124 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.5 liter per 100 km. Dankzij 1.040 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 1280 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-01-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1124 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1040 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,76 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-10-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-10-19 |
| APK vervaldatum | 2027-01-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart forfour stationwagen
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.444 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.444 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart forfour
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
3 jaren5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.444,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 231.751 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1002 |
| Periode | 2004-07-19 - 2009-08-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1229 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 20.611,- | € 3.659,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-RV-VF | 2026-05-26 | |||
| 59-SK-TS | 2026-05-26 | |||
| 09-TG-BB | 2026-05-18 | |||
| 51-RL-VN | 2026-05-15 | |||
| 32-TL-BD | 2026-04-27 | |||
| 03-SR-KK | 2026-04-30 | |||
| 86-TJ-KB | 2026-04-24 | |||
| 04-SF-SX | 2026-04-23 | |||
| 39-TD-PG | 2026-05-08 | |||
| 64-PV-TS | 2026-04-14 | |||
| 2-ZDG-73 | 2026-04-02 | |||
| 72-PL-FX | 2026-04-07 | |||
| 34-PX-XP | 2026-03-28 | |||
| HB-174-Z | 2026-04-06 | |||
| 52-PT-ZD | 2026-03-21 | |||
| 30-RD-PL | 2026-03-19 | |||
| 11-PT-VS | 2026-03-19 | |||
| 10-RL-JS | 2026-03-13 | |||
| 70-TD-ZG | 2026-03-11 | |||
| 92-SK-HB | 2026-03-19 | |||
| 57-SH-XV | 2025-01-16 | |||
| 32-RF-JF | 2021-06-08 | |||
| 32-SJ-HV | 2024-08-30 | |||
| 76-SF-VT | 2022-01-31 | |||
| 57-PK-KT | 2023-11-21 | |||
| 03-PT-VS | 2025-06-19 | |||
| 82-RS-DV | 2022-05-14 | |||
| 37RBBK | 2021-02-17 | |||
| 62-PV-TS | 2022-08-15 | |||
| 17-RB-DB | 2025-02-22 |