Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.777,-
Nee
2004
2025-03-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken 25-PN-ZD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1388 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Dankzij 1.140 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 449 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1140 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1585 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-22 |
| APK vervaldatum | 2027-01-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus hatchback
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 239.821 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1134 |
| Periode | 2000-08-18 - 2006-02-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1337 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 11 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 61 | 1 | € 3.392,- | |
| 2000 | 61 | 1 | € 3.392,- | |
| 2001 | 936 | 8 | € 16.777,- | € 3.316,- |
| 2001 | 936 | 8 | € 16.777,- | € 3.316,- |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.176,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.176,- | |
| 2003 | 140 | 0 | € 3.725,- | |
| 2003 | 140 | 0 | € 3.725,- | |
| 2004 | 191 | 2 | € 3.795,- | |
| 2004 | 191 | 2 | € 3.795,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 3.818,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 3.818,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 3.769,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 3.769,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-GH-XJ | 2026-05-18 | |||
| 39-HJ-ZF | 2026-05-14 | |||
| 45-NS-DB | 2026-05-12 | |||
| 81-GZ-ZR | 2026-04-29 | |||
| 64-GV-LL | 2026-04-28 | |||
| 71-HG-KJ | 2026-03-28 | |||
| 81-NR-XL | 2026-03-29 | |||
| 58-HP-GV | 2026-03-28 | |||
| 26-GZ-DS | 2026-03-25 | |||
| 21-HF-ZR | 2026-05-07 | |||
| 52-NL-TN | 2026-03-20 | |||
| 47-HK-TS | 2026-03-14 | |||
| 90-PG-LL | 2026-03-25 | |||
| 49-GJ-VX | 2026-03-03 | |||
| 77-NP-LB | 2026-03-06 | |||
| 69-NL-SG | 2024-09-28 | |||
| 20-PD-VT | 2023-04-29 | |||
| 03-NS-RF | 2021-10-05 | |||
| 09-LV-FH | 2024-04-05 | |||
| 51-GS-JB | 2021-08-10 | |||
| 88-PF-VX | 2021-08-15 | |||
| 55-ND-KX | 2025-03-09 | |||
| 29-HF-SJ | 2023-03-23 | |||
| 15-GV-ZH | 2020-09-06 | |||
| 25-PG-XN | 2025-03-12 | |||
| 51-NR-RX | 2025-05-15 | |||
| 93-GT-DX | 2024-06-06 | |||
| 07-ND-GR | 2024-08-31 | |||
| 19-GK-KP | 2023-11-16 | |||
| 55-HL-BP | 2022-06-08 |