Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 25-NL-XN is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1368 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Met 1.230 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig moet over 616 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1335 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1655 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Eerste registratie | 2004-01-15 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-15 |
| APK vervaldatum | 2024-09-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.799 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.799 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.799,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 200.994 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 25 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2003-11-24 - 2007-08-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1247 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-NZ-ZG | 2026-05-20 | |||
| 38-NL-XN | 2026-05-14 | |||
| 33-PD-HK | 2026-05-18 | |||
| 39-PF-TJ | 2026-05-05 | |||
| 68-PD-LG | 2026-05-12 | |||
| 14-RP-HR | 2026-04-29 | |||
| 83-PL-VT | 2026-05-01 | |||
| 57-PB-DB | 2026-04-28 | |||
| 37-PR-JD | 2026-05-05 | |||
| 56-SF-VZ | 2026-04-21 | |||
| 04-RT-LK | 2026-04-21 | |||
| 65-RX-JT | 2026-04-15 | |||
| 77-PD-NL | 2026-04-08 | |||
| 20-PH-GZ | 2026-05-11 | |||
| 45-NL-XN | 2026-04-04 | |||
| 66-RK-DS | 2026-03-13 | |||
| 88-PJ-JX | 2026-03-13 | |||
| 09-NZ-DH | 2026-03-07 | |||
| 16-SH-ZS | 2026-03-01 | |||
| 89-PJ-HL | 2026-02-25 | |||
| 02-NX-LP | 2026-02-25 | |||
| 75-PS-RX | 2024-04-22 | |||
| 51-NX-VP | 2024-07-11 | |||
| 73-PF-RD | 2023-01-17 | |||
| 58-PP-NB | 2023-01-07 | |||
| 48-NV-FP | 2020-12-30 | |||
| 08-PG-LJ | 2020-10-19 | |||
| 65-PF-RD | 2022-01-20 | |||
| 48-RD-SK | 2025-06-05 | |||
| 03-PS-FJ | 2021-10-15 |