Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 54.960
€ 11.276,-
Nee
2010
2026-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A6 Avant met kenteken 25-LSG-6 is afkomstig uit het bouwjaar 2010. De nieuwwaarde van deze Audi bedroeg € 54.960. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. Dit model beschikt over een 1984 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.8 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.710 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 8 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-05-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 5.200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1710 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2265 kg |
| Lengte | 5,06 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-06-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-06-28 |
| APK vervaldatum | 2026-05-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 4 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 5 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi A6 Avant stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2010
€ 5.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.895 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A6 Avant
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
8 dagen3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 5.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 323.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 929 |
| Periode | 2005-12-30 - 2012-09-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1511 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 173 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 35 | 13 | € 12.905,- | |
| 2005 | 2 | 1 | € 13.904,- | |
| 2005 | 35 | 13 | € 12.905,- | |
| 2006 | 157 | 57 | € 13.625,- | |
| 2006 | 125 | 29 | € 54.732,- | € 12.239,- |
| 2006 | 125 | 29 | € 54.732,- | € 12.239,- |
| 2007 | 128 | 19 | € 51.448,- | € 13.596,- |
| 2007 | 135 | 19 | € 33.785,- | € 12.239,- |
| 2007 | 135 | 19 | € 33.785,- | € 12.239,- |
| 2008 | 99 | 8 | € 49.871,- | € 11.369,- |
| 2008 | 99 | 8 | € 49.871,- | € 11.369,- |
| 2008 | 221 | 20 | € 52.152,- | € 11.899,- |
| 2009 | 102 | 4 | € 48.835,- | € 10.663,- |
| 2009 | 259 | 44 | € 52.536,- | € 10.690,- |
| 2009 | 102 | 4 | € 48.835,- | € 10.663,- |
| 2010 | 36 | 4 | € 50.673,- | € 9.491,- |
| 2010 | 365 | 25 | € 52.710,- | € 10.368,- |
| 2010 | 36 | 4 | € 50.673,- | € 9.491,- |
| 2011 | 16 | 2 | € 51.658,- | € 8.103,- |
| 2011 | 338 | 7 | € 50.681,- | € 9.937,- |
| 2011 | 16 | 2 | € 51.658,- | € 8.103,- |
| 2012 | 41 | 0 | € 47.258,- | € 9.819,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 94-XJ-DH | |||
| 06-TT-ZN | |||
| 30-SG-XX | |||
| 31-LZF-1 | |||
| 11-ZD-FG | |||
| 24-JGT-6 | |||
| 33-KHZ-3 | |||
| 50-HBB-6 | |||
| 74-PDD-4 | |||
| 87-GXD-8 | |||
| 26-TFS-7 | |||
| 15-PND-6 | |||
| 93-LNH-7 | |||
| 52-JJB-3 | |||
| 27-HZF-8 | |||
| 94-XT-XB | |||
| 71-GXX-7 | |||
| 98-HDR-1 | |||
| 45-JHT-4 | |||
| 95-LZZ-1 | |||
| XP-656-J | |||
| 01-NBK-2 | |||
| 52-ZDG-8 | |||
| 71-XX-XK | |||
| 19-TB-XN | |||
| 38-NGS-7 | |||
| SL-458-V | |||
| 17-LRV-7 | |||
| 79-TK-TZ | |||
| 45-PFX-6 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-XD-JF | 2026-05-21 | |||
| 64-TP-KN | 2026-05-22 | |||
| 3-XLF-32 | 2026-05-23 | |||
| 83-TL-VB | 2026-05-18 | |||
| 80-LVN-8 | 2026-05-12 | |||
| 10-THZ-4 | 2026-05-11 | |||
| 62-LXT-3 | 2026-05-13 | |||
| 08-ZN-PB | 2026-05-09 | |||
| 15-XP-NH | 2026-05-07 | |||
| 08-HKL-7 | 2026-05-08 | |||
| 10-XT-SJ | 2026-05-02 | |||
| 03-TN-GR | 2026-05-18 | |||
| 93-NDX-9 | 2026-04-30 | |||
| 10-XN-SV | 2026-05-09 | |||
| 48-HGT-1 | 2026-05-18 | |||
| 67-PGK-9 | 2026-05-22 | |||
| 39-GPD-8 | 2026-05-14 | |||
| 76-JFN-7 | 2026-04-19 | |||
| 59-SZ-ZV | 2026-04-14 | |||
| 72-ZN-VB | 2026-05-15 | |||
| 89-SR-FS | 2026-04-10 | |||
| 92-KVN-2 | 2026-05-12 | |||
| 66-JHH-3 | 2026-05-11 | |||
| 23-GTD-5 | 2026-05-01 | |||
| 93-KPL-2 | 2026-05-02 | |||
| 33-TH-RV | 2026-05-05 | |||
| 04-HVV-7 | 2026-04-30 | |||
| 68-KXZ-5 | 2026-05-02 | |||
| 55-GNS-9 | 2026-04-29 | |||
| 59-SBD-7 | 2026-05-14 |