Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.479,-
Nee
2002
2025-12-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 25-JF-PH is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1299 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Met een massa van 1.006 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-01-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-03-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-12 |
| APK vervaldatum | 2026-01-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 143.755 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 49-JR-HJ | 2020-08-06 | |||
| 73-HZ-XH | 2022-04-19 | |||
| 15-HZ-TD | 2021-06-08 | |||
| 16-JD-HL | 2024-08-05 | |||
| 53-HT-VN | 2023-03-18 | |||
| 39-HZ-ZV | 2022-11-07 | |||
| 23-JL-JJ | 2024-11-21 | |||
| 89-JG-PL | 2025-01-05 | |||
| 41-HV-RP | 2023-09-21 | |||
| 94-JK-NR | 2024-12-13 | |||
| 06-HX-GT | 2023-12-15 | |||
| 23-JL-NJ | 2023-07-21 | |||
| 80-HX-XF | 2023-03-27 | |||
| 38-JB-KK | 2023-04-07 | |||
| 84-JB-VV | 2025-04-03 | |||
| 38-HV-GG | 2020-09-06 | |||
| 05-HS-BF | 2023-05-11 | |||
| 44-JJ-NK | 2024-04-20 | |||
| 48-HT-KR | 2021-06-11 | |||
| 62-HS-BD | 2023-03-06 |