Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.951,-
Ja, 2012
2006
2025-07-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 24-ZDG-9 is op kenteken gezet in 2006. In oktober 2012 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 90 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Met een massa van 1.242 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 309 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1417 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,32 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-02-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-10-02 |
| APK vervaldatum | 2026-07-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
14 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 3.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 3.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 167.547 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 928 |
| Periode | 2004-11-18 - 2007-03-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1006 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 13 | 3 | € 20.990,- | € 3.543,- |
| 2004 | 13 | 3 | € 20.990,- | € 3.543,- |
| 2005 | 605 | 11 | € 21.215,- | € 4.563,- |
| 2005 | 605 | 11 | € 21.215,- | € 4.563,- |
| 2006 | 386 | 14 | € 4.548,- | |
| 2006 | 386 | 14 | € 4.548,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 4.337,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 4.337,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 09-RN-RD | 2026-05-22 | |||
| 55-SV-ZD | 2026-05-15 | |||
| 82-PV-FS | 2026-05-01 | |||
| 72-SG-ZV | 2026-05-02 | |||
| 93-RB-LD | 2026-04-17 | |||
| 83-RT-BJ | 2026-04-13 | |||
| 63-TB-XF | 2026-05-16 | |||
| 90-SK-NP | 2026-05-18 | |||
| 46-RJ-LB | 2026-05-08 | |||
| 39-RR-JT | 2026-04-07 | |||
| 18-RL-VT | 2026-03-28 | |||
| 41-SN-BV | 2026-03-24 | |||
| 25-SG-HN | 2026-03-24 | |||
| 77-SR-ZK | 2026-03-26 | |||
| 18-RK-RD | 2026-04-07 | |||
| 19-RD-KL | 2026-03-23 | |||
| 72-SR-NS | 2026-04-04 | |||
| 88-RH-NT | 2026-03-07 | |||
| 75-SG-ZV | 2026-02-26 | |||
| 11-SR-VD | 2025-04-12 | |||
| 56RLPB | 2022-02-11 | |||
| KS-749-X | 2023-05-11 | |||
| 25-RK-DB | 2024-10-30 | |||
| 28-RL-FV | 2022-08-24 | |||
| 70RVVG | 2022-06-16 | |||
| 66-RD-VN | 2021-07-01 | |||
| 04-RG-FR | 2025-06-05 | |||
| 68-RS-KJ | 2023-10-28 | |||
| 10-PZ-RN | 2023-08-02 | |||
| 05-RG-JH | 2025-09-08 |