Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.133,-
Ja, 2006
2006
2026-01-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart forfour met kenteken 24-TP-XK is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Deze auto is 0 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 64 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1124 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.4 liter per 100 km. Met 1.040 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1124 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 64 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1040 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,76 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-09-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-12-28 |
| APK vervaldatum | 2026-09-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 4 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Smart forfour stationwagen
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart forfour
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
4 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 152.930 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1082 |
| Periode | 2005-05-24 - 2007-01-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 567 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 7 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 89 | 2 | € 2.229,- | |
| 2005 | 89 | 2 | € 2.229,- | |
| 2006 | 477 | 5 | € 11.491,- | € 1.914,- |
| 2006 | 477 | 5 | € 11.491,- | € 1.914,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 10.609,- | € 1.442,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 10.609,- | € 1.442,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79-SV-LF | 2026-05-14 | |||
| 22-ST-SV | 2026-05-01 | |||
| 75-SH-GZ | 2026-05-12 | |||
| 41-ST-FK | 2026-04-17 | |||
| 79-ST-FK | 2026-04-08 | |||
| 32-SL-XZ | 2026-04-13 | |||
| 24-SR-GT | 2026-04-09 | |||
| 09-SV-RZ | 2026-03-26 | |||
| 92-TD-BD | 2026-03-25 | |||
| 09-SG-BX | 2026-04-03 | |||
| 86-TD-FF | 2026-03-03 | |||
| 21-SX-XT | 2025-10-06 | |||
| 15-SR-KK | 2025-09-24 | |||
| 61-TF-FF | 2024-11-25 | |||
| 53-TD-BD | 2023-11-30 | |||
| 88STFK | 2021-11-21 | |||
| 64-SG-PT | 2024-11-12 | |||
| 71-SR-ST | 2021-10-01 | |||
| 26-SZ-RX | 2023-09-30 | |||
| 04SVNS | 2020-12-24 | |||
| 85-TD-GL | 2024-10-25 | |||
| 06-SP-XG | 2024-10-17 | |||
| 27-TD-BF | 2022-10-04 | |||
| 11-TD-BF | 2025-04-12 | |||
| 73-TG-ZG | 2021-10-23 | |||
| 07-SL-LJ | 2022-10-08 | |||
| 46-SG-PT | 2025-04-11 | |||
| 19-SN-XX | 2025-03-29 | |||
| 89-SG-TK | 2021-10-15 | |||
| 49TFPT | 2021-04-29 |