Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.854,-
Nee
2003
2026-04-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 24-LR-TH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 80 pk. De motor heeft een inhoud van 1388 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.106 kg. Dit voertuig is al 30 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1162 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1525 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-05-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-05-28 |
| APK vervaldatum | 2027-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.875 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
1 maand3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.875,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 189.829 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 30 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1058 |
| Periode | 2002-04-16 - 2010-01-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6412 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 560 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 106 | 8 | € 3.310,- | |
| 2005 | 126 | 12 | € 3.428,- | |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 140 | 22 | € 3.393,- | |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 108 | 17 | € 17.948,- | € 3.349,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 35 | 12 | € 17.685,- | € 2.862,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 91-LB-HD | |||
| 94-JN-JP | |||
| 09-LS-VB | |||
| 17-TP-HF | |||
| 25-TF-JN | |||
| 32-JN-GK | |||
| 78-LP-GK | |||
| 25-JZ-ZG | |||
| JJ-226-K | |||
| G-056-ND | |||
| 12-PXX-3 | |||
| GP-136-R | |||
| 68-TL-ZX | |||
| 21-GPD-5 | |||
| 64-JP-GZ | |||
| 98-LK-VR | |||
| NV-750-J | |||
| 61-XV-HD | |||
| 35-TX-SX | |||
| 14-RS-TG | |||
| 01-LN-HP | |||
| 76-JT-DV | |||
| 68-XV-JD | |||
| 51-XG-PH | |||
| TL-112-H | |||
| 53-TT-XR | |||
| 5-XLX-93 | |||
| 85-JP-FG | |||
| 34-XS-JX | |||
| 86-JP-VN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 72-LX-BF | 2026-05-22 | |||
| 14-NH-BL | 2026-05-18 | |||
| 11-XH-KR | 2026-05-22 | |||
| 77-TT-VG | 2026-05-21 | |||
| 45-SR-SK | 2026-05-15 | |||
| 74-LN-ND | 2026-05-21 | |||
| 86-JS-RK | 2026-05-20 | |||
| 31-JZ-LB | 2026-05-12 | |||
| 42-GNP-3 | 2026-05-22 | |||
| 72-LJ-JD | 2026-05-11 | |||
| 19-LN-KZ | 2026-05-07 | |||
| 22-NJ-XL | 2026-05-11 | |||
| 86-JR-JK | 2026-05-05 | |||
| 91-SR-KD | 2026-05-20 | |||
| 28-JN-JS | 2026-05-05 | |||
| 25-SJ-SG | 2026-05-10 | |||
| 52-JR-XR | 2026-05-02 | |||
| 62-SH-PG | 2026-05-11 | |||
| 68-RT-LL | 2026-05-08 | |||
| 14-JT-ZF | 2026-05-13 | |||
| 52-JX-PJ | 2026-05-04 | |||
| 61-JN-LD | 2026-05-15 | |||
| 11-TR-FG | 2026-05-01 | |||
| 05-SR-HT | 2026-05-18 | |||
| 40-ZG-NT | 2026-05-01 | |||
| 84-TH-GB | 2026-05-07 | |||
| 43-SR-SJ | 2026-05-08 | |||
| 40-XJ-FG | 2026-05-09 | |||
| 8-TGZ-61 | 2026-05-04 | |||
| 90-JN-RN | 2026-05-03 |