Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Nee
2016
2023-06-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 24-BHR-1 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 400 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 12419 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Een fors gewicht van 7.426 kg geeft extra rijcomfort. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 21-09-2016. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1087 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 132 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 16 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12419 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 400 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 7,19 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Tenaamstelling | 2023-06-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-10-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-10-04 |
| APK vervaldatum | 2026-10-04 |
| Gebruikt als taxi | nee |
2 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
2 jaren| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1004 |
| Periode | 2015-03-23 - 2016-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 68 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 4 | 0 | ||
| 2015 | 5 | 0 | ||
| 2015 | 8 | 0 | ||
| 2016 | 60 | 0 |